شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

ایزوگام امید گستر دلیجان

ایزوگام امید گستر دلیجان یکی از انواع بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام های موجود در بازار ایزوگام کشور است. این نوع ایزوگام از دو لایه ی نمدی تشکیل شده است که  جنس لایه ی رویی آن از فلت الیاف شیشه است که در اصطلاح به آن تیشو نیز می‌ گویند، و جنس لایه زیرین آن از مسنوجات پلی استر می‌ باشد. 

دو لایه ی ایزوگام به وسیله قیر مذاب اصلاح شده با مواد پلیمری اشباع می‌ شوند و سپس در هنگام بسته بندی، به منظور جلوگیری از چسبندگی، هر دو طرف عایق  با مواد ریز دانه و یا فیلم پلاستیکی روکش می‌ شود.

ایزوگام امید گستر دلیجان دارای روکش فویل آلومینیومی است و در عین حال که دارای ضخامت بالایی می‌ باشد از انعطاف‌ پذیری بسیار بالایی نیز برخوردار است که موجی می شود طول عمر مفید بسیار خوبی داشته باشد. این برند از ایزوگام دارای محصولات متنوع زیادی است، بنابراین می توان از انواع ایزوگام امید گستر دلیجان برای عایق کاری تمام سطوح داخلی و بیرونی ساختمان ها استفاده کرد.

نصب ایزوگام امیدگستر دلیجان

فروش ایزوگام امید گستر دلیجان

شرکت پردیسان گستر به عنوان نمایندگی رسمی ایزوگام امید گستر دلیجان در تهران و کرج فعالیت دارد. شما اهالی محترم ساکن در تهران و یا کرج، در صورت انتخاب ایزوگام های امید گستر دلیجان به عنوان عایق رطوبتی منازل و ساختمان های خود و یا در صورت انتخاب هر یک از محصولات دیگر شرکت امید گستر دلیجان، می توانید با مراجعه حضوری و یا تماس با هر یک از نمایندگی های ایزوگام امید گستر دلیجان، از مشاوره های رایگان مشاورین و کارشناسان فروش ما برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام با توجه به سطح مورد نظر و همچنین بودجه و شرایط اقتصادی خودتان بهره مند شوید.

همکاران ما در این نمایندگی ها بر اساس شرایط اختصاصی خود شما، ارزنده ترین راهنمایی ها را به شما خواهند کرد و آماده ارائه بهترین خدمات به شما می باشند.علاوه بر این شما با تهیه این ایزوگام  از نمایندگی های این شرکت در تهران و کرج، می توانید از خدمات پس از فروشی که برای این برند از ایزوگام در این نمایندگی ها ارائه می شود، بهره مند شوید.

نصب ایزوگام امید گستر دلیجان

در زمینه ی عایق کاری ایزوگام، بعد از انجام بهترین انتخاب و خرید یک ایزوگام مرغوب، نوبت به دریافت خدمات نصب و اجرای استاندارد ایزوگام مورد نظر می رسد. در حالت کلی اگر ایزوگام درجه یک، اجرای با کیفیتی نیز بر روی سطح مورد نظر داشته باشد، عایق کاری با کیفیتی خواهیم داشت

 بنابراین در صورتی که شما با مراجعه به شرکت پردیسان گستر، ایزوگام امید گستر دلیجان را برای عایق کاری ساختمان خود انتخاب کرده اید، می توانید از تیم ایزوگام کار حرفه ای این شرکت نیز جهت بهره مندی از خدمات نصب با کیفیت، بهره مند گردید.

از آنجایی که کیفیت نصب ایزوگام ، بستگی مستقیمی به میزان مهارت نصاب ایزوگام دارد؛ این شرکت با گردآوری بهترین نصابان ایزوگام در کرج و تهران، آماده ارائه ی بهترین خدمات نصب ایزوگام در تهران و کرج با مناسب ترین دستمزد نصب و بالاترین کیفیت می باشد.

هزینه ایزوگام امید گستر دلیجان با دستمزد نصب در تهران

هزینه ایزوگام امید گستر دلیجان با دستمزد نصب در تهران به عواملی چون متراژ کار، جنس و نوع ایزوگام مصرفی و محل نصب آن بستگی دارد که متراژ کار عبارتست از متراژ ایزوگام مصرفی برای عایق کاری سطح مورد نظر بر حسب متر مربع.

منظور از محل  نصب، محل اجرای عایق بندی می باشد؛ دستمزد نصب ایزوگام در محل های مختلف از جمله: پشت بام، دیوار ها، سرویس بهداشتی، استخر و همچنین   نصب ایزوگام روی شیروانی   با یکدیگر تفاوت دارند.

ایزوگام امید گستر دلیجان از لحاظ رویه بالایی دارای دو نوع متفاوت می‌ باشد که نوع اول دارای رویه ی آلومینیومی و نوع دوم آن ساده می‌ باشد. نوع ساده ی آن در پی ساختمان ها،سرویس ها، پارکینگ ها و مکان هایی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید نباشند، استفاده می‌ شود. نوع اول که دارای رویه ی آلومینیومی می باشد، معمولا در پشت بام ها، دیوار ها و سرویس های بهداشتی استفاده می شود.

یک قانون کلی برای انتخاب یکی از این دو نوع ایزوگام برای مصرف در سطوح مختلف وجود دارد؛ این که در اکثر موارد در صورتی که مانعی برای استفاده نباشد، از نوع ایزوگام با رویه ی آلومینیومی استفاده می شود.

 اما این دو نوع ایزوگام با یکدیگر کمی تفاوت قیمت دارند و نوع ساده ی آن ارزان تر می باشد و می توان در محل هایی که تابش مستقیم نور خورشید وجود ندارد، جهت صرفه ی اقتصادی، از این نوع ایزوگام استفاده کرد؛ و این موارد نیز تاثیر مستقیم در تعیین هزینه ایزوگام امید گستر دلیجان در تهران دارد.

قیمت ایزوگام امید گستر دلیجان در کرج

قیمت ایزوگام امید گستر دلیجان در کرج علاوه بر اینکه به عواملی چون متراژ کار، میزان و نوع ایزوگام مصرفی و محل نصب آن بستگی دارد؛ به مسافت یعنی دور یا نزدیک بودن آن نسبت به کارخانه تولیدی ایزوگام امید گستر دلیجان و همچنین اجرت نصب و اجرای ایزوگام در کرج نیز بستگی دارد.

به طور کلی مبنا و شاخص لحاظ قیمت   ایزوگام در کرج ، قیمت ایزوگام در تهران با نصب و اجرا می باشد و با توجه به فاصله از تهران و هزینه حمل آن برآورد می گردد. اما شرکت پردیسان گستر که در زمینه ارائه خدمات ایزوگام در تهران و کرج سابقه ای طولانی و موفق دارد، با حذف واسطه ها و همچنین با احتساب هزینه حمل رایگان برای مشتریان خود، ایزوگام امید گستر دلیجان در کرج را با پایین ترین قیمت و به قیمت درب کارخانه به مشتریان خود عرضه می کند.

ایزوگام امید گستر دلیجان اولین انتخاب شماست

شرکت پردیسان گستر به عنوان نمایندگی ایزوگام امید گستر دلیجان، با سال ها تجربه ی کاری موفق و ارائه ی خدمات با کیفیت در زمینه عایق های رطوبتی، امروزه بهترین برند ایزوگام موجود در کشور با بهترین کیفیت و عالی ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. به دلیل همین سابقه ی درخشان و رضایت بسیار بالای مصرف کنندگان و مشتریان شرکت امید گستر دلیجان پشتوانه محکمی و قابل اعتمادی برای ایزوگام امید گستر دلیجان می باشد.

ایزوگام امید گستر دلیجان انعطاف پذیری بالا و در عین حال مقاومت زیادی دارد، به همین دلیل به تنهایی یک عایق کامل است و جهت استفاده های مختلف مناسب می باشد. 

این ایزوگام وزن کمی دارد، سبکی و وزن کم این عایق موجب جلوگیری از ایجاد بار اضافی بر سقف ساختمان ها و سازه ها شده است که موجب می شود در برابر خطرات احتمالی ( زلزله، بمباران، تخریب و … ) خسارات جانی و مالی به مراتب کمتری را در بر داشته باشد. ایزوگام امید گستر دلیجان کیفیت بسیار بالایی دارد که موجب شده است در مقابل سرما و گرما کمترین تغییرات فیزیکی و شیمیایی را داشته باشد و نصب و اجرای آن نیز موجب آلودگی هوا نمی شود.

این نوع از ایزوگام دلیجان در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و همچنین اشعه یو وی مقاوم است و نصب آن سریع است و خطرات به مراتب کمتری دارد  و همچنین با توجه به اصلاح قیر به وسیله مواد پلیمری مخصوص در فرآیند تولید آن، این نوع ایزوگام دچار پوسیدگی و شکنندگی نیز نمی گردد و قابلیت انعطاف پذیری بالائی دارد.

آیا ایزوگام امید گستر دلیجان دارای ضمانت نامه می باشد؟

کلیه محصولات تولید شده در شرکت امید گستر دلیجان تحت پوشش بیمه قرار دارند و ضمانت واقعی کارخانه، پشتوانه ی مطمئنی برای تولیدات شرکت امید گستر دلیجان می باشد، همین امر به تنهایی دلیل محکمی برای انتخاب ایزوگام امید گستر دلیجان برای عایق کاری سطوح مختلف در منازل شماست و موجب شده است مشتریان با اطمینان بیشتری محصولات امید گستر دلیجان را انتخاب کنند.

چگونه می توان ایزوگام امید گستر دلیجان اصل را تشخیص دارد؟

یک روش قابل اعتماد برای اطمینان از اصل بودن ایزوگام امید گستر دلیجان، خرید این محصول از نمایندگی های معتبر می باشد. شرکت پردیسان گستر به عنوان نمایندگی رسمی ایزوگام امید گستر دلیجان در تهران و کرج، با سابقه ای درخشان در این زمینه، پیشرو در ارائه ایزوگام های اصل و خدمات با کیفیت به مشتریان خود می باشد. علاوه بر آن ایزوگام امید گستر دلیجان اصل دارای نشان ملی استاندارد می باشد که بر روی بسته بندی محصول حک شده است، شما عزیزان می توانید در هنگام خرید، با رؤیت این نشان استاندارد از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *