شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

دستمزد و قیمت نصب ایزوگام 1401

شرکت پردیسان یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت ها در خصوص قیمت نصب ایزوگام می باشد. این شرکت قصد دارد با استفاده از پرسنل مجرب و کاربلد و همچنین استفاده از ایزوگام با کیفیت و دارای ضمانت. بهترین نوع عایق کاری به مشتریان خود ارائه بدهد. از مهمترین بخش های نصب ایزوگام، قیمت آن می باشد که این موضوع برای شرکت ما و مشتریان عزیز بسیار حائز اهمیت است. در این بخش اطلاعاتی را در مورد  ایزوگام و  قیمت نصب ایزوگام در سال 1401 را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید به هنگام نیاز و عایق کاری محل مورد نظر خود تصمیم بهتری اتخاذ کنید. نصب ایزوگام  معمولا به صورت متر مربع و بر اساس رول مصرفی (هر رول 10 متر) محاسبه می شود که این قیمت بسته متراژ سطح کار متفاوت است.

معمولاً کارهایی با متراژ پایین (لکه گیری) قیمت بالاتری دارد. نوع ایزوگام مصرفی،طرح دار بودن ایزوگام،محل نصب ایزوگام از جمله اینکه سطح مورد نظر دستگیر باشد یا خیر،نیاز به زیرسازی داشته باشد، نیاز به تمیز کاری داشته باشد،و همچنین تعداد کولرها و جابه جایی آنها در برآورد قیمت نصب ایزوگام دخیل است. نصب و اجرای درست و استاندارد ایزوگام، ماندگاری و عمر ایزوگام را تاچندین برابر افزایش می دهد پس لازم است به هنگام عایق کاری علاوه بر انتخاب بهترین جنس ، نصب ایزوگام خود را به افراد ماهر و با تجربه بسپارید. جهت مشاوره و اطلاع از به روزترین قیمت ایزوگام 1401 باما در تماس باشید.

قیمت ایزوگام 1401

هزینه نصب ایزوگام در سال 1401

اینکه بخواهیم ایزوگام را روی چه سطحی نصب کنیم دستمزد نصب آن را تعیین میکند.اکثر محل هایی که ایزوگام نصب میشود شامل سقف خانه،سرویس های بهداشتی و حمام،دیوار ها،باغچه ها و استخرها است. دستمزد نصب ایزوگام بر روی دیوار ها بدلیل استفاده از داربست و همچنین سختی و خطرات زیاد، بیشتر محاسبه میشود. دستمزد نصب ایزوگام در سال 1401 برای عایق کاری سرویس های بهداشتی و حمام،باغچه و استخر به دلیل حساسیت این مکان ها و همچنین دستگیر بودن آنها به مراتب بیشتر است.

لازم به ذکر است  هزینه نصب ایزوگام در 1401 کاملا مجزا از هزینه های لازم برای خرید ایزوگام ، کپسول و…می باشد. گاها به دلیل کم کردن هزینه ها نصب و اجرای ایزوگام را به افراد غیرماهر و بی تجربه محول میکنند که این کار باعث عدم چسبندگی کافی،وجود شکاف و درز در میان ایزوگام ها و نفوذ نم و رطوبت به سقف خواهد شد. این کار باعث ورود خسارت به سازه شده که لازم به ترمیم یا تعویض ایزوگام جدیدخواهد شد که هزینه های زیادی را به صاحب ملک وارد میکند.بنابراین در تعیین قیمت نصب علاوه بر سطح مورد نظر مهارت نصاب نیز اهمیت ویژه‌ای دارد.

عوامل موثر در قیمت نصب ایزوگام 1401

برای عایق کاری یک پروژه در متراژ های مختلف چندین عامل باید مورد توجه قرار بگیرد:

1_کیفیت ایزوگام که باید توسط افراد متخصص مشخص شود.

2_خرید ایزوگام که قیمت آن با توجه به نوع مواد اولیه تعیین میشود.

3_ نصب ایزوگام توسط افراد با تجربه و حرفه ای.

در خصوص مورد سوم از جمله عوامل موثر در قیمت نصب ، سطح کار و متراژ آن و همچنین مهارت نصاب نقش بسزایی دارد. از عوامل موثر درقیمت، محلی است که قرار است ایزوگام بر روی آن نصب شود، بنابراین اگر این سطح استانداردهای لازم را از نظر نصاب را نداشته باشد نصب ایزوگام بر روی آن کاملاً اشتباه بوده و در صورت انجام علاوه بر عایق نشدن سطح هزینه های دیگری را برای شما در پی خواهد داشت.

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت نصب ، متراژ سطح مورد نظر می باشد که هزینه تعیین شده از طرف نصاب برای هر مترضرب در متراژ محل خواهدشد. عامل دیگر موثر درقیمت نصب نصاب آن می باشد، که اگر مهارت و دانش کافی برای این کار را نداشته باشد، هرچقدر هم جنس ایزوگام خوب باشد نتیجه کار مطلوب نمی شود و مشکلاتی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

با توجه به این عوامل قیمت نصب برای سطوح مختلف متفاوت خواهد بود. شرکت پردیسان در تلاش است. همه امور مربوط به عایق کاری را با مناسب ترین قیمت در اسرع وقت. با استفاده از پرسنل مجرب و تجهیزات مدرن در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد. در پایان جهت اطلاع از قیمت نصب ایزوگام دلیجان، قیمت پشت بام، دستمزد نصب ایزوگام. عوامل موثر در قیمت و هر گونه سوال در مورد ایزوگام و انواع عایق کاری با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.

ردیف

نوع ایزوگام

هر متر مربع با نصب

قیمت ایزوگام متر مربع

1

ایزوگام اصل دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 58000

2

ایزوگام متین دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 55000

3

ایزوگام سایبان دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 60000

4

ایزوگام شرق دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 62000

5

ایزوگام بام گستر کد ۱۱۷ دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 60000

6

ایزوگام مروارید دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 55000

7

ایزوگام جنت دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 50000

8

ایزوگام سپهر گستر دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 52000

9

ایزوگام دژگام گستر دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 55000

10

ایزوگام شرق مشهد

هر متر مربع با نصب

تومان 63000

11

ایزوگام سالار بام دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 60000

12

ایزوگام نوید دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 55000

13

ایزوگام پشم شیشه ایران

هر متر مربع با نصب

تومان 62000

14

ایزوگام ستاره طلایی دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 65000

15

ایزوگام نمایان گستر دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 58000

16

ایزوگام حفاظ تبریز

هر متر مربع با نصب

تومان 60000

17

ایزوگام شرق گستر دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 58000

18

ایزوگام دانا پوش دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 58000

19

ایزوگام سعادت بام دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 55000

20

ایزوگام بردین

هر متر مربع با نصب

تومان 60000

21

ایزوگام اکسیر

هر متر مربع با نصب

تومان 65000

22

ایزوگام پردیسان بام

هر متر مربع با نصب

تومان 60000

23

ایزوگام سراپوش دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 63000

24

ایزوگام سامان دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 50000

25

ایزوگام پیروزگام

هر متر مربع با نصب

تومان 55000

26

ایزوگام طلوع شمس

هر متر مربع با نصب

تومان 60000

27

ایزوگام صدف دلیجان

هر متر مربع با نصب

تومان 58000

28

ایزوگام عایق شرق

هر متر مربع با نصب

تومان 50000

29

ایزوگام وزیران

هر متر مربع با نصب

تومان 56000

خدمات نصب ایزوگام در تهران و کرج

یکی از خدمات مهم ما در این شرکت ارائه دهنده خدمات عایق کاری و نصب ایزوگام با قیمت مناسب میباشد که در راستای این خدمات با بهره گیری از بهترین و متخصص ترین افراد میباشیم که با رعایت کردن کلیه اصول کار عایق کاری بی نقصی را به شما عزیزان ارایه میدیم. شرکت پردیسان گستر در کلیه مناطق تهران و کرج به صورت سیار و با سریع ترین زمان نصب ایزوگام محل مورد نظر را انجام می‌دهد.

نصب ایزوگام با انواع ایزوگام ها ب مشتریان خود ارایه میکنیم که این را نیز باید در نظر بگیرید که کیفیت ایزوگام و نوع نصب ایزوگام مهم ترین عوامل در آب بندی کردن یک محل مورد نظر میباشد.البته حائز اهمیت است ک در برخی جا ها ب عنوان مثال برای سرویس بهداشتی در صورت انجام ایزوگام قیر کشی بر روی سطح آب بندی قابل قبول و با کیفیت بهتر انجام میشود.

مناطق های که در تهران و کرج خدمات انجام می دهیم. از جمله : غرب تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، شمال تهران میباشد. همچنین در تمامی محله های کرج از جمله گوهردشت ، عظمیه ، باغستان ، شهریار ، اندیشه ، فردیس ، .گرمدره، شهرستان قدس ، مهرشهر ، و سایر محله های اجرای نصب ایزوگام با قیمت منصفانه و مقرون به صرفه و با ضمانت کتبی به شما عزیزان صورت می‌گیرد.

قبل از نصب ایزوگام باید به برخی از نکات باید توجه کرد. رعایت کردن این نکات در قیمت تاثیر مستقیم دارد. زیرسازی محل مورد نظر قبل از نصب ایزوگام باید به گونه ای باشد. هیچ گونه اشیا تیز که به ایزوگام آسیب برند و باعث سوراخ شدن ایزوگام بشه نباشد. چنین تمیز بودن و بدون گرد خاک بودن بسیار مهم میباشد. رعایت کردن این موارد باعث می‌شود. کار اصولی انجام شود و هم چنین بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد.

قیمت روز ایزوگام در کرج 

بیش از ده نمایندگی فعال از انواع برند های ایزوگام درجه یک در استان البرز این امکان برای مردم کرج فراهم نموده ایم که قیمت مناسب خود و با کیفیت های مختلف را برای سازه ها خود فراهم نمایند ، برای اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی و هم چنین مشاوره با ما در تماس باشید.
از دیگر عواملی که نیز می تواند بر قیمت  ایزوگام در کرج  تاثیر داشته باشد میزان خرید شما میباشد ، در نمایندگی این شرکت می توانید با خرید بیشتر ۱۰۰ رول ایزوگام قیمت پایین تر و با حمل رایگان بهرمند شوید. جهت دریافت هر گونه اطلاعات و مشاوره با ما در تماس باشید.

قیمت نصب ایزوگام دلیجان فروردین 1401

ایزوگام دلیجان یک برند معتبر و مهم در صنعت عایق های رطوبتی و ایزولاسیون در بازار ایران است. ایزوگام دلیجان انواع مختلفی را شامل می شود ایزوگام بام گستر دلیجان، ایزوگام بام گستر دلیجان کد 117، ایزوگام پشم شیشه ایران،ایزوگام سایبان شرق دلیجان و … از جمله این ایزوگام ها است.

قیمت ایزوگام دلیجان در فروردین 1401، با توجه به نوع آن (تک لایه یا دو لایه)، نوع مواد اولیه( قیر)، جنس تیشو و فویل آلومینیومی تعیین می شود. هرچه کیفیت مواد اولیه و مراحل ساخت ایزوگام دلیجان بهتر باشد به مراتب قیمت محصول بالاتر بوده و عمر آن نیز بیشتر خواهد بود. قیمت نصب ایزوگام دلیجان 1401 به دنبال آخرین نوسانات قیمتی موجود در بازار متفاوت خواهد بود.

شرکت پردیسان با درک شرایط اقتصادی جامعه سعی دارد مناسبترین قیمت نصب ایزوگام را به همشهریان خود عرضه دهد. درتعیین قیمت نصب ایزوگام دلیجان کیفیت ایزوگام مورد استفاده، تجربه و مهارت نصاب مهمترین عامل است هرچه این دو عامل اهمیت بیشتری داشته باشد قیمت نصب ایزوگام دلیجان نیز بیشتر می شود. علت وجود انواع برندهای مختلف برای ایزوگام جهت تشخیص ایزوگام با کیفیت و اطلاع از آخرین قیمت نصب ایزوگام دلیجان در تهران و کرج با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت نصب پشت بام

قیمت نصب ایزوگام پشت بام از زیر مجموعه های قیمت نصب ایزوگام می باشد.علاوه بر مطالبی که در ابتدای مقاله در خصوص قیمت نصب ایزوگام مطرح شد عوامل دیگری در مورد تعیین قیمت نصب ایزوگام پشت بام دخالت دارد. مهمترین عامل در محاسبه قیمت نصب پشت بام متراژ خانه شما و جنس مصرفی ایزوگام می باشد. خصوص متراژ های بالا قیمت نصب ایزوگام نسبت به متراژ های پایین کمتر است. تخمین متراژ سطح کار حدود 30 درصد به متراژ اصلی بنا ( به دلیل اور لب، تیکه کاری و بالارفتن برروی دیواره) افزوده میشود.

در متراژ های پایین به دلیل هزینه‌های کاری زیاد و همچنین سود کمتر قیمت نصب پشت بام بیشتر محاسبه می شود. اگر پشت بام خانه سطحی کاملا صاف و تمیز با زیر سازی مناسب باشد، قیمت نصب برای آن کمتر خواهد بود ولی اگر پشت بام دارای پستی و بلندی باشد ( تپه کردن)، زیرسازی مناسبی نداشته باشد،سطح دارای زباله یا شن و سنگریزه باشد،تعدادی کولر وجود داشته باشد،و به طور خلاصه دستگیر و ناهموار باشد قیمت نصب برای آن بالاتر خواهد بود. همانطور که گفته شد در تعیین قیمت نصب پشت بام متراژ سقف،جنس ایزوگام و میزان ماهربودن نصاب ایزوگام نقش دارد.

مشخصات ایزوگام درجه یک

از مشخصات اصلی یک ایزوگام درجه یک ضخامت بالا و جنس مرغوب آن مهی باشد که به دلیل استفاده از مواد مرغوب در تولید آنها می باشد. هر چه ضخامت ایزوگام بیشتر باشد طول عمر مفید آن نیز بیشتر خواهد بود.

قیر استفاده شده در یک ایزوگام درجه یک حتما باید پلیمری و از بهترین نوع آن باشد که باعث افزایش طول عمر آن شود. چون اینکه قیر استفاده شده در تولید ایزوگام از چه کیفیتی برخوردار باشد در کیفیت ایزوگام و میزان نفوذ پذیری آن تاثیر بسیار زیادی دارد. ایزوگام های درجه یک در شکل ها و طرح های متفاوتی در بازار وجود دارد و به دلیل کیفیت آنها در تولید از طول عمر بالاتری نسبت به ایزوگام های معمولی برخوردار هستند. قیمت ایزوگام درجه یک بالاتر از قیمت ایزوگام های معمولی می باشد چون موادی که در ساخت این ایزوگام به کار رفته است قیمت تمام شده آن برای تولید کننده بالا بوده است و در نتیجه قیمت ایزوگام درجه یک به طور چشمگیری بالاتر از جنس نامرغوب آن می باشد.

 ایزوگام های نامرغوب از مواد بازیافتی تولید می شوند و بوی بسیار نامطبوعی می دهند که در هنگام نصب در محیط پخش می شود. همچنین ایزوگام های نامرغوب بسیار سنگین می باشد و ظاهر پر زرق و برق و نازیبایی دارد و از طول عمر کمی برخوردار است و بعد از گذشت مدت کوتاهی و با یک بارش مداوم باران یا برف باعث نم زدگی ساختمان می شود و نمی توان از آن به عنوان یک عایق رطوبتی عالی نام برد.

خرید ایزوگام درجه یک

نحوه خرید ایزوگام درجه یک در قیمت ان تاثیر زیادی دارد. اگر ایزوگام درجه یک را به صورت عمده و از نمایندگی های آن تهیه کنید قیمت آن بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. چون شم این گونه یک خرید از کارخانه و به خانه بدون واسطه انجام داده اید. اگر خریدی که بدون واسطه انجام شود قیمت پایین تری نسبت به خرید با واسطه دارد. نحوه خرید ایزوگام های درجه یک به دو صورت می باشد که در قیمت ایزوگام درجه یک نیز تاثیر زیادی دارد.

افرادی که قصد خرید دارند یا می توانند برای خرید به نمایندگی های موجود در محل زندگی خود مراجعه کنند. به این نوع خرید خرید حضوری گفته می شود. یا به صورت اینترنتی و با وارد شدن به سایت تولید کننده شوند. سپس با انتخاب ایزوگام خود اقدام به خرید کنند. در میان این دو روش می توان گفت خرید اینترنتی به دلیل اینکه نیازی به رفت و آمد ندارید. با وجود ترافیک سنگینی که این روز ها در شهر ها وجود دارد بر خرید حضوری ارجحیت دارد.

چون با خرید اینترنتی هم شاپ در وقت خود صرفه جوی می کنید. همچنین هزینه های خود را مدیریت میکنید. برای این کار کافیست به سایت کارخانه تولید کننده روی و درخواست سفارش خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و شما را در انجام یک خرید عالی کمک کنند.

7 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *