شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

دستمزد و قیمت نصب ایزوگام 1403

شرکت پردیسان یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت ها در خصوص قیمت نصب ایزوگام می باشد. این شرکت قصد دارد با استفاده از پرسنل مجرب و کاربلد و همچنین استفاده از ایزوگام با کیفیت و دارای ضمانت. بهترین نوع عایق کاری به مشتریان خود ارائه بدهد. از مهمترین بخش های نصب ایزوگام، قیمت آن می باشد که این موضوع برای شرکت ما و مشتریان عزیز بسیار حائز اهمیت است. در این بخش اطلاعاتی را در مورد  ایزوگام و  قیمت نصب ایزوگام در سال  1403 را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید به هنگام نیاز و عایق کاری محل مورد نظر خود تصمیم بهتری اتخاذ کنید. نصب ایزوگام  معمولا به صورت متر مربع و بر اساس رول مصرفی (هر رول 10 متر) محاسبه می شود که این قیمت بسته متراژ سطح کار متفاوت است.

معمولاً کارهایی با متراژ پایین (لکه گیری) قیمت بالاتری دارد. نوع ایزوگام مصرفی،طرح دار بودن ایزوگام،محل نصب ایزوگام از جمله اینکه سطح مورد نظر دستگیر باشد یا خیر،نیاز به زیرسازی داشته باشد، نیاز به تمیز کاری داشته باشد،و همچنین تعداد کولرها و جابه جایی آنها در برآورد قیمت نصب ایزوگام دخیل است. نصب و اجرای درست و استاندارد ایزوگام، ماندگاری و عمر ایزوگام را تاچندین برابر افزایش می دهد پس لازم است به هنگام عایق کاری علاوه بر انتخاب بهترین جنس ، نصب ایزوگام خود را به افراد ماهر و با تجربه بسپارید. جهت مشاوره و اطلاع از به روزترین قیمت ایزوگام 1402 باما در تماس باشید.

قیمت ایزوگام 1401

محاسبه آنلاین قیمت ایزوگام با نصب

هزینه نصب ایزوگام در سال 1403

اینکه بخواهیم ایزوگام را روی چه سطحی نصب کنیم دستمزد نصب آن را تعیین میکند.اکثر محل هایی که ایزوگام نصب میشود شامل سقف خانه،سرویس های بهداشتی و حمام،دیوار ها،باغچه ها و استخرها است. دستمزد نصب ایزوگام بر روی دیوار ها بدلیل استفاده از داربست و همچنین سختی و خطرات زیاد، بیشتر محاسبه میشود. دستمزد نصب ایزوگام در سال 1403 برای عایق کاری سرویس های بهداشتی و حمام،باغچه و استخر به دلیل حساسیت این مکان ها و همچنین دستگیر بودن آنها به مراتب بیشتر است.

لازم به ذکر است  هزینه نصب ایزوگام در 1403 کاملا مجزا از هزینه های لازم برای خرید ایزوگام ، کپسول و…می باشد. گاها به دلیل کم کردن هزینه ها نصب و اجرای ایزوگام را به افراد غیرماهر و بی تجربه محول میکنند که این کار باعث عدم چسبندگی کافی،وجود شکاف و درز در میان ایزوگام ها و نفوذ نم و رطوبت به سقف خواهد شد. این کار باعث ورود خسارت به سازه شده که لازم به ترمیم یا تعویض ایزوگام جدیدخواهد شد که هزینه های زیادی را به صاحب ملک وارد میکند.بنابراین در تعیین قیمت نصب علاوه بر سطح مورد نظر مهارت نصاب نیز اهمیت ویژه‌ای دارد.

هزینه نصب ایزوگام در سال 1403

هزینه نصب ایزوگام در سال 1403 توسط اتحادیه مشخص می شود و مجزا از قیمت ایزوگام است. همچنین این هزینه با توجه به سختی کار و اینکه ایزوگام کجا نصب شود متغیراست. اگر قصد ایزوگام کاری با بهترین ایزوگام از قبیل ایزوگام آسیا گستر دلیجان، پشم شیشه دلیجان،  صدف بام دلیجان و…  دارید برای استعلام هزینه حرید و نصب ایزوگام در سال 1403 با راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما اشاره شده است با ما در تماس باشید.

عوامل موثر در قیمت نصب ایزوگام 1403

برای عایق کاری یک پروژه در متراژ های مختلف چندین عامل باید مورد توجه قرار بگیرد:

1_کیفیت ایزوگام که باید توسط افراد متخصص مشخص شود.

2_خرید ایزوگام که قیمت آن با توجه به نوع مواد اولیه تعیین میشود.

3_ نصب ایزوگام توسط افراد با تجربه و حرفه ای.

در خصوص مورد سوم از جمله عوامل موثر در قیمت نصب ، سطح کار و متراژ آن و همچنین مهارت نصاب نقش بسزایی دارد. از عوامل موثر درقیمت، محلی است که قرار است ایزوگام بر روی آن نصب شود، بنابراین اگر این سطح استانداردهای لازم را از نظر نصاب را نداشته باشد نصب ایزوگام بر روی آن کاملاً اشتباه بوده و در صورت انجام علاوه بر عایق نشدن سطح هزینه های دیگری را برای شما در پی خواهد داشت.

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت نصب ، متراژ سطح مورد نظر می باشد که هزینه تعیین شده از طرف نصاب برای هر مترضرب در متراژ محل خواهدشد. عامل دیگر موثر درقیمت نصب نصاب آن می باشد، که اگر مهارت و دانش کافی برای این کار را نداشته باشد، هرچقدر هم جنس ایزوگام خوب باشد نتیجه کار مطلوب نمی شود و مشکلاتی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

با توجه به این عوامل قیمت نصب برای سطوح مختلف متفاوت خواهد بود. شرکت پردیسان در تلاش است. همه امور مربوط به عایق کاری را با مناسب ترین قیمت در اسرع وقت. با استفاده از پرسنل مجرب و تجهیزات مدرن در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد. در پایان جهت اطلاع از قیمت نصب ایزوگام دلیجان، قیمت پشت بام، دستمزد نصب ایزوگام. عوامل موثر در قیمت و هر گونه سوال در مورد ایزوگام و انواع عایق کاری با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.

چگونگی اطلاع از قیمت اجرای ایزوگام به چه صورتی است؟

خریداران گرامی شما می توانید جهت آگاهی یافتن از قیمت نصب انواع ایزوگام مرغوب در کلیه مناطق تهران و کرج به وب سایت شرکت ما مراجعه کرده و یا با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

قیمت نصب ایزوگام با احتساب هزینه ی حمل آن چقدر است؟

تمامی شعب نمایندگی های ما در تهران و کرج، دارای خدمات حمل و نقل رایگان می باشند؛ که شما همشهریان عزیز ساکن در این مناطق می توانید ایزوگام مد نظر خود را هم به صورت حضوری و یا آنلاین از این مراکز معتبر با مناسب ترین قیمت موجود در بازار و هزینه ی ارسال رایگان در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

دستمزد نصب ایزوگام در نمایندگی پردیسان گستر چقدر است؟

قیمت نصب ایزوگام به میزان مساحت محل اجرا بستگی دارد. البته علاوه بر این عواملی همچون دستمزد نصاب ایزوگام کار نیز در این قیمت گذاری موثر می باشد. که مشتریان محترم می توانند جهت اطلاع از دستمزد روز ایزوگام به آدرس نمایندگی ما مراجعه فرمایند.

برای محاسبه قیمت رول 10 متری ایزوگام، شما باید به عوامل زیر توجه کنید:

  1. نوع و کیفیت محصول: ایزوگام در انواع مختلفی مانند ایزوگام ضد آب، ایزوگام حرارتی و ایزوگام صوتی وجود دارد. هر نوع ایزوگام قیمتی متفاوت دارد. بررسی کنید که کدام نوع ایزوگام با نیازهای شما همخوانی دارد.
  2. متراژ: تعیین متراژ مورد نیاز خود (10 متر) واضح است. با این اطلاعات، قادر به محاسبه قیمت مجموعه‌ای از رول‌ها خواهید بود.
  3. تامین کننده: قیمت‌ها در نظر گرفته شده از تامین کننده به تامین کننده ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، بهتر است قیمت‌ها را از چندین فروشنده محلی یا تولیدکننده متوجه شوید و آنها را مقایسه کنید.
  4. عوامل دیگر: بعضی از عوامل دیگر مثل برند، نصب و اجرا، هزینه حمل و نقل، تخفیف‌های ویژه و مشابه آنها نیز می‌توانند تأثیرگذار باشند. بهتر است این عوامل را نیز در نظر بگیرید.

قیمت اجرای ایزوگام با خرید متریال مرغوب

به طور معمول برای عایق کاری سطوح مختلفی از جمله پشت بام، دیوار، آشپزخانه و یا هر سطح دیگری نیاز به استفاده از مصالح گوناگونی می باشد. ماسه، سیمان، آجر و … از مصالح مختلفی هستند که برای نصب و زیرسازی اولیه ایزوگام در برخی از سطوح لازم هستند، گاهی برخی از افراد خود آن ها را خریداری می کنند، ولی بعضی افراد دیگر نیز به دلایل مختلفی زمان و شرایط  لازم را نداشته و تهیه این محصولات را به نمایندگی های مجاز در این حوزه محول می نمایند.

با این شرایط قیمت اجرای ایزوگام با خرید متریال مرغوب نیز برآورد می شود. نصاب های ایزوگام کار کمپانی مشهور ما جدای از خرید مصالحی با کیفیت، همواره در تلاش هستند تا پروژه های اجرایی در دست خود را به طور کاملا تخصصی با کمترین هزینه برای شما عزیزان به انجام برسانند.

ردیف نوع ایزوگام هر متر مربع با نصب قیمت ایزوگام متر مربع
1 ایزوگام اصل دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
2 ایزوگام متین دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
3 ایزوگام سایبان دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
4 ایزوگام شرق دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
5 ایزوگام بام گستر کد ۱۱۷ دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
6 ایزوگام مروارید دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
7 ایزوگام جنت دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
8 ایزوگام سپهر گستر دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
9 ایزوگام دژگام گستر دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
10 ایزوگام شرق مشهد هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
11 ایزوگام سالار بام دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
12 ایزوگام نوید دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
13 ایزوگام پشم شیشه ایران هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
14 ایزوگام ستاره طلایی دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
15 ایزوگام نمایان گستر دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
16 ایزوگام حفاظ تبریز هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
17 ایزوگام شرق گستر دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
18 ایزوگام دانا پوش دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
19 ایزوگام سعادت بام دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
20 ایزوگام بردین هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
21 ایزوگام اکسیر هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
22 ایزوگام پردیسان بام هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
23 ایزوگام سراپوش دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
24 ایزوگام سامان دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
25 ایزوگام پیروزگام هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
26 ایزوگام طلوع شمس هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
27 ایزوگام صدف دلیجان هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
28 ایزوگام عایق شرق هر متر مربع با نصب تماس بگیرید
29 ایزوگام وزیران هر متر مربع با نصب تماس بگیرید

خدمات نصب ایزوگام در تهران و کرج

یکی از خدمات مهم ما در این شرکت ارائه دهنده خدمات عایق کاری و نصب ایزوگام با قیمت مناسب میباشد که در راستای این خدمات با بهره گیری از بهترین و متخصص ترین افراد میباشیم که با رعایت کردن کلیه اصول کار عایق کاری بی نقصی را به شما عزیزان ارایه میدیم. شرکت پردیسان گستر در کلیه مناطق تهران و کرج به صورت سیار و با سریع ترین زمان نصب ایزوگام محل مورد نظر را انجام می‌دهد.

نصب ایزوگام با انواع ایزوگام ها ب مشتریان خود ارایه میکنیم که این را نیز باید در نظر بگیرید که کیفیت ایزوگام و نوع نصب ایزوگام مهم ترین عوامل در آب بندی کردن یک محل مورد نظر میباشد.البته حائز اهمیت است ک در برخی جا ها ب عنوان مثال برای سرویس بهداشتی در صورت انجام ایزوگام قیر کشی بر روی سطح آب بندی قابل قبول و با کیفیت بهتر انجام میشود.

مناطق های که در تهران و کرج خدمات انجام می دهیم. از جمله : غرب تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، شمال تهران میباشد. همچنین در تمامی محله های کرج از جمله گوهردشت ، عظمیه ، باغستان ، شهریار ، اندیشه ، فردیس ، .گرمدره، شهرستان قدس ، مهرشهر ، و سایر محله های اجرای نصب ایزوگام با قیمت منصفانه و مقرون به صرفه و با ضمانت کتبی به شما عزیزان صورت می‌گیرد.

قبل از نصب ایزوگام باید به برخی از نکات باید توجه کرد. رعایت کردن این نکات در قیمت تاثیر مستقیم دارد. زیرسازی محل مورد نظر قبل از نصب ایزوگام باید به گونه ای باشد. هیچ گونه اشیا تیز که به ایزوگام آسیب برند و باعث سوراخ شدن ایزوگام بشه نباشد. چنین تمیز بودن و بدون گرد خاک بودن بسیار مهم میباشد. رعایت کردن این موارد باعث می‌شود. کار اصولی انجام شود و هم چنین بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد.

قیمت روز ایزوگام در کرج

بیش از ده نمایندگی فعال از انواع برند های ایزوگام درجه یک در استان البرز این امکان برای مردم کرج فراهم نموده ایم که قیمت مناسب خود و با کیفیت های مختلف را برای سازه ها خود فراهم نمایند ، برای اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی و هم چنین مشاوره با ما در تماس باشید.
از دیگر عواملی که نیز می تواند بر قیمت  ایزوگام در کرج  تاثیر داشته باشد میزان خرید شما میباشد ، در نمایندگی این شرکت می توانید با خرید بیشتر ۱۰۰ رول ایزوگام قیمت پایین تر و با حمل رایگان بهرمند شوید. جهت دریافت هر گونه اطلاعات و مشاوره با ما در تماس باشید.

قیمت نصب ایزوگام دلیجان  تیر 1403

ایزوگام دلیجان یک برند معتبر و مهم در صنعت عایق های رطوبتی و ایزولاسیون در بازار ایران است. ایزوگام دلیجان انواع مختلفی را شامل می شود ایزوگام بام گستر دلیجان، ایزوگام بام گستر دلیجان کد 117، ایزوگام پشم شیشه ایران،ایزوگام سایبان شرق دلیجان و … از جمله این ایزوگام ها است.

قیمت ایزوگام دلیجان در تیر 1402، با توجه به نوع آن (تک لایه یا دو لایه)، نوع مواد اولیه( قیر)، جنس تیشو و فویل آلومینیومی تعیین می شود. هرچه کیفیت مواد اولیه و مراحل ساخت ایزوگام دلیجان بهتر باشد به مراتب قیمت محصول بالاتر بوده و عمر آن نیز بیشتر خواهد بود. قیمت نصب ایزوگام دلیجان 1401 به دنبال آخرین نوسانات قیمتی موجود در بازار متفاوت خواهد بود.

شرکت پردیسان با درک شرایط اقتصادی جامعه سعی دارد مناسبترین قیمت نصب ایزوگام را به همشهریان خود عرضه دهد. درتعیین قیمت نصب ایزوگام دلیجان کیفیت ایزوگام مورد استفاده، تجربه و مهارت نصاب مهمترین عامل است هرچه این دو عامل اهمیت بیشتری داشته باشد قیمت نصب ایزوگام دلیجان نیز بیشتر می شود. علت وجود انواع برندهای مختلف برای ایزوگام جهت تشخیص ایزوگام با کیفیت و اطلاع از آخرین قیمت نصب ایزوگام دلیجان در تهران و کرج با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت نصب ایزوگام 1403

توجه داشته باشید که قیمت نصب ایزوگام در سال 1403 با توجه به متراژ، سختی کار و همچنین توافق متفاوت است. در مجموع نرخ یا نصب ایزوگام 1403 توسط اتحادیه مشخص می شود.شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما معرفی شده است برای استعلام قیمت نصب ایزوگام 1403 با ما تماس بگیرید.

قیمت نصب پشت بام

قیمت نصب ایزوگام پشت بام از زیر مجموعه های قیمت نصب ایزوگام می باشد.علاوه بر مطالبی که در ابتدای مقاله در خصوص قیمت نصب ایزوگام مطرح شد عوامل دیگری در مورد تعیین قیمت نصب ایزوگام پشت بام دخالت دارد. مهمترین عامل در محاسبه قیمت نصب پشت بام متراژ خانه شما و جنس مصرفی ایزوگام می باشد. خصوص متراژ های بالا قیمت نصب ایزوگام نسبت به متراژ های پایین کمتر است. تخمین متراژ سطح کار حدود 30 درصد به متراژ اصلی بنا ( به دلیل اور لب، تیکه کاری و بالارفتن برروی دیواره) افزوده میشود.

در متراژ های پایین به دلیل هزینه‌های کاری زیاد و همچنین سود کمتر قیمت نصب پشت بام بیشتر محاسبه می شود. اگر پشت بام خانه سطحی کاملا صاف و تمیز با زیر سازی مناسب باشد، قیمت نصب برای آن کمتر خواهد بود ولی اگر پشت بام دارای پستی و بلندی باشد ( تپه کردن)، زیرسازی مناسبی نداشته باشد،سطح دارای زباله یا شن و سنگریزه باشد،تعدادی کولر وجود داشته باشد،و به طور خلاصه دستگیر و ناهموار باشد قیمت نصب برای آن بالاتر خواهد بود. همانطور که گفته شد در تعیین قیمت نصب پشت بام متراژ سقف،جنس ایزوگام و میزان ماهربودن نصاب ایزوگام نقش دارد.

قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

قیمت نصب ایزوگام 1403 ایزوگام سرویس بهداشتی توسط اتحادیه مشخص می شود. در پردیسان گستر این قیمت برای انبوه سازان به قیمت مناسب و با تخفیف اجرا می شود. در صورتی که قصد ایزوگام کاری سرویس بهداشتی دارید می توانید با ما در ارتباط باشید. با توجه به اینکه چندلایه ایزوگام و از چه جنسی باید برای شما اجرا کنیم و متراژ آن چند متر باشد دستمزد نصب ایزوگام سرویس بهداشتی متفاوت است.

مشخصات ایزوگام درجه یک

از مشخصات اصلی یک ایزوگام درجه یک ضخامت بالا و جنس مرغوب آن مهی باشد که به دلیل استفاده از مواد مرغوب در تولید آنها می باشد. هر چه ضخامت ایزوگام بیشتر باشد طول عمر مفید آن نیز بیشتر خواهد بود.

قیر استفاده شده در یک ایزوگام درجه یک حتما باید پلیمری و از بهترین نوع آن باشد که باعث افزایش طول عمر آن شود. چون اینکه قیر استفاده شده در تولید ایزوگام از چه کیفیتی برخوردار باشد در کیفیت ایزوگام و میزان نفوذ پذیری آن تاثیر بسیار زیادی دارد. ایزوگام های درجه یک در شکل ها و طرح های متفاوتی در بازار وجود دارد و به دلیل کیفیت آنها در تولید از طول عمر بالاتری نسبت به ایزوگام های معمولی برخوردار هستند. قیمت ایزوگام درجه یک بالاتر از قیمت ایزوگام های معمولی می باشد چون موادی که در ساخت این ایزوگام به کار رفته است قیمت تمام شده آن برای تولید کننده بالا بوده است و در نتیجه قیمت ایزوگام درجه یک به طور چشمگیری بالاتر از جنس نامرغوب آن می باشد.

 ایزوگام های نامرغوب از مواد بازیافتی تولید می شوند و بوی بسیار نامطبوعی می دهند که در هنگام نصب در محیط پخش می شود. همچنین ایزوگام های نامرغوب بسیار سنگین می باشد و ظاهر پر زرق و برق و نازیبایی دارد و از طول عمر کمی برخوردار است و بعد از گذشت مدت کوتاهی و با یک بارش مداوم باران یا برف باعث نم زدگی ساختمان می شود و نمی توان از آن به عنوان یک عایق رطوبتی عالی نام برد.

خرید ایزوگام درجه یک

نحوه خرید ایزوگام درجه یک در قیمت ان تاثیر زیادی دارد. اگر ایزوگام درجه یک را به صورت عمده و از نمایندگی های آن تهیه کنید قیمت آن بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. چون شم این گونه یک خرید از کارخانه و به خانه بدون واسطه انجام داده اید. اگر خریدی که بدون واسطه انجام شود قیمت پایین تری نسبت به خرید با واسطه دارد. نحوه خرید ایزوگام های درجه یک به دو صورت می باشد که در قیمت ایزوگام درجه یک نیز تاثیر زیادی دارد.

افرادی که قصد خرید دارند یا می توانند برای خرید به نمایندگی های موجود در محل زندگی خود مراجعه کنند. به این نوع خرید خرید حضوری گفته می شود. یا به صورت اینترنتی و با وارد شدن به سایت تولید کننده شوند. سپس با انتخاب ایزوگام خود اقدام به خرید کنند. در میان این دو روش می توان گفت خرید اینترنتی به دلیل اینکه نیازی به رفت و آمد ندارید. با وجود ترافیک سنگینی که این روز ها در شهر ها وجود دارد بر خرید حضوری ارجحیت دارد.

چون با خرید اینترنتی هم شاپ در وقت خود صرفه جوی می کنید. همچنین هزینه های خود را مدیریت میکنید. برای این کار کافیست به سایت کارخانه تولید کننده روی و درخواست سفارش خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و شما را در انجام یک خرید عالی کمک کنند.

نصب ارزان ایزوگام

اگر به دنبال نصب ارزان ایزوگام هستید می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید. ما در مجموعه پردیسان گستر بهترین شرایط فروش و نصب ایزوگام را به عمل آورده ایم. به طوری که شما می توانید با کمترین هزینه سطح مورد نظر خود را عایق بندی کنید. در این مجموعه امکان فروش اقساطی و چکی ایزوگام فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما اعلام شده است با ما در تماس باشید.

جمع بندی

در این مقاله سعی شد دستمزد و قیمت نصب ایزوگام 1403 بررسی شود. در صورتی که قصد ایزوگام کاری 1403 دارید می توانید با شماره هایی که در قسمت تماس با ما معرفی شده است با ما در ارتباط باشید. پردیسان گستر یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات ایزوگام کاری، فروش ایزوگام، قیرگونی و آسفالت در تهران و کرج می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

7 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع