شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

ایزوگام سپهر گستر دلیجان

دقت داشته باشید که کارخانه معتبر ایزوگام سپهر گستر دلیجان از طریق فروش ایزوگام های با کیفیت به ارائه خدمات بسیار خوبی به مشتریان در سراسر جهان می باشد. وجود نمایندگی ایزوگام سپهر گستر دلیجان در کرج و نمایندگی  در تهران به صورت مطمئن و معتبر به فروش محصولات خویش می پردازد و همواره بر آن است تا قابلیت به فروش رساندن محصولات به صورت جزئی و عمده این برند را با قیمتی بسیار خوب اجرایی نماید.

قیمت سپهر گستر شرق دلیجان بر اساس امکان خرید نمودن به طور مستقیم اینگونه محصولات از نمایندگی‌ های معتبری همچون نمایندگی ایزوگام سپهر گستر دلیجان در تهران و همچنین نمایندگی در کرج به فروش بسیار با صرفه محصولات خویش بر اساس تقاضای مشتریان جهت خریداری محصولاتی بسیار با کیفیت می پردازد.

یکی از نکات بسیار مهم این است که کارخانه ایزوگام سپهر گستر دلیجان در حوزه بسیاری از محصولات همچون ایزوگام ساده یا بدون فویل، ایزوگام فویل دار، ۴ لایه و انواع ایزوگام های دو لایه را به مشتریان عرضه می کند.

نصب ایزوگام در شهریار

مشخصات ایزوگام سپهر گستر دلیجان 

در نظر داشته باشید که کارخانه ایزوگام سپهر گستر دلیجان به عنوان یکی از معروف ترین و بهترین کارخانه ها در زمینه تولید ایزوگام در این شهرستان محسوب می شود. این کارخانه همواره در صدد است تا به تولید محصولات متنوعی همانند عایق رطوبتی ساده، فویل دار، دو لایه و چهار لایه بپردازد و شما پس از استفاده از محصولات در کیفیت ایزوگام سپهر گستر دلیجان هیچگاه دچار تردید نخواهد شد.

چرا که با رعایت این اصل و همچنین استفاده از انواع تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته توانسته در میان مشتریان و متقاضیان خویش طرفدارانی را کسب کند، همچنین تمامی کارکنان این کارخانه جزء خبره ترین و با تجربه ترین نیروها هستند و همواره در تلاشند تا محصولاتی بسیار با کیفیت به بازار عرضه کنند.

در ارتباط با محصولاتی که کارخانه تولید می کند باید بگوییم این کارخانه محصولات گوناگونی را تولید می کند که مهمترین آنها شامل ایزوگام ویژه استخر پشتیبان دیوار سرویس بهداشتی حمام و غیره است.

البته این نکته را مد نظر قرار دهید که ایزوگام های ساخته شده دارای انواع متعددی همچون پولدار چهار لایه ساده دو لایه و طرح دار می باشد که ضخامت و وزن بسیار متناسبی با تقاضای مشتریان دارد همچنین قیمت سپهر گستر شرق دلیجان بسیار با صرفه و کیفیت  آنقدر خوب است که دیگر جایی برای صحبت نمی گذارد.

کاربرد ایزوگام سپهر گستر دلیجان به گونه‌ ای است که معمولاً در بخش های گوناگونی مانند سطوح مربوط به استخر، پی ریزی ساختمان، دیواره‌ ها، پشت بام و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کاربرد های آن می توان به مقاومت و استحکام بسیار بالای این محصول اشاره نمود؛ زیرا این ایزوگام بسیار درجه یک و در کارخانه های معتبر تولید می شود.

مهم ترین نکات خرید ایزوگام سپهر گستر دلیجان

مهم ترین نکاتی که به هنگام خرید ایزوگام سپهر گستر باید مد نظر قرار دهید شامل موارد زیر است:

تمامی محصولات تولید شده در کارخانه ایزوگام سپهر گستر دلیجان دارای ضمانت نامه ۱۰ ساله هستند. همه محصولاتی که خریداری می ‌کنید بایستی از نشان استاندارد برخوردار باشند.

در رابطه با ضخامت ایزوگام سپهر می ‌توانیم بگوییم که این ضخامت نباید بیشتر و یا کمتر از ۴ میلی متر باشد.

هیچگاه سایز هر یک از رول ها نباید از ۱۰ متر کمتر باشد، در صورتی که میزان رول ها کمتر بود بنابراین نسبت به استاندارد بودن ایزوگام مورد نظر دچار شک و تردید شوید.
در رابطه با قیمت توجه داشته باشید که نرخ قیمت ایزوگام ها بر اساس دو مولفه مهم که نوع و کیفیت است با یکدیگر متمایز هستند.

بر اساس نوسانات شدید که همواره در بازار ایجاد می‌ شود بنابراین قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان نیز همواره در حال تغییر و تحول است. به خاطر داشته باشید که یک سری عوامل گوناگونی بر قیمت نهایی تاثیر می گذارند. مهم ترین عوامل به شرح زیر است:

موارد مهم برای حمل و نقل ایزوگام

افزون بر آن ایزوگام سپهر گستر از استقامت و مقاومت بسیار خوبی در مقابل گرما، سرما و فشار برخوردار می باشد. همین مزایا باعث شده تا این برند در میان متقاضیان طرفداران خاص خود را پیدا کند. همگان بتوانند به جنس عالی تولید شده این کارخانه اطمینان کنند.
بهتر است به هنگام حمل و نقل ایزوگام و عایق های رطوبتی یکسری موارد را مد نظر قرار دهید. از جمله آنها می توان موارد زیر را برشمرد:

– به هنگام حمل و نقل ایزوگام سپهر گستر دلیجان توجه داشته باشید که لبه های عایق دچار پارگی نشود.
– به منظور حمل نمودن دقت داشته باشید که رول بایستی همواره به شکل عمودی جابجا شود.
– در زمان تخلیه رول ها نباید آن ها را به سمت محل مورد نظر پرتاب کنید.
پیش از نصب نمودن ایزوگام سپهر گستر دلیجان مدنظر قرار دادن یکسری نکات بسیار حائز اهمیت است:
نصب نمودن ایزوگام به طور صحیح نباید با دمایی کمتر از منفی ۵ درجه و یا بیشتر از ۴۰ درجه سانتی گراد باشد.

ایزوگام سپهر گستر دلیجان

همه سطحی که می خواهید با استفاده از عایق رطوبتی بپوشانید بایستی کاملاً خشک و تمیز و صاف باشد. از باز نمودن رول ها در آب و هوای نامناسب بارانی، برفی و غیره بپرهیزید. جهت افزایش چسبندگی عایق بر روی محل مورد نظر. پیش از نصب نمودن آن با استفاده از پرایمر و موارد قیری که زود خشک می شوند استفاده کنید.

از جمله محصولاتی که برند دلیجان تولید می کند ایزوگام سپهر گستر می باشد. این برند سوابق کاری بسیار زیادی دارد و توانسته از استاندارد ایزو در تولید محصولات خویش استفاده نمایند.ایزوگام سپهر گستر دلیجان افزون بر آن کارشناسان خبره و آزمایشگاه های بسیار پیشرفته به منظور ارائه خدمات و محصولات بسیار با کیفیت برخوردار است.

همانگونه که پیش از این بیان شده. محصولات تولیدی ایزوگام سپهر گستر بسیار مقاوم و با کیفیت است و طول عمر آن به حدود ۱۰ سال می رسد. بیمه نامه این محصول به صورت ۵ ساله است. شما به عنوان یک مشتری می توانید با خاطری آسوده محصولات این برند را خریداری نموده و آن ها را مورد استفاده قرار دهید. بر اساس طول عمر بسیار زیاد و کیفیتی که این ایزوگام ها دارد در نتیجه قیمت آن نیز مقرون به صرفه است.

سخن پایانی:

همواره قیمتی که برای نصب و اجرایی نمودن عایق های رطوبتی در نظر میگیرند بر اساس یک سری موارد در حال تغییر و تحول است. نخستین مسئله‌ ای که ممکن است تا حد زیادی در قیمت نهایی تاثیرگذار باشد برگزیدن نوع برند و محصول می باشد. جهت انتخاب نوع ایزوگام سپهر گستر دلیجان  محصولات بایستی قسمت مورد نیاز را برای اجرا مشخص نمایید.

صورتی که پوشش دهیدر مقابل نور مستقیم آفتاب قرار داشته باشد. توصیه می شود به منظور افزایش طول عمر و استقامت ایزوگام نوع فویل دار را مورد استفاده قرار دهید. البته قیمت آن به نسبت بیشتر است و برای قسمت های داخلی نیز قادر هستید.  ایزوگام های ساده را به کار بگیرید. زیرا در مقایسه با نوع فویل دار قیمتش ارزان تر است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *