شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

پرایمر ایزوگام

در این مطلب ما قصد داریم تا شما را با پرایمر ایزوگام، کاربرد و انواع آن در ایزوگام کاری آشنا سازیم. به طور حتم یکی از گام های مهم در ایزولاسیون ساختمان ها آماده سازی سطوح این سازه ها با استفاده از موادی مخصوص جهت انجام یک زیرسازی مناسب خواهد بود. پرایمر ها در واقع به منظور بالا بردن کیفیت و دوام عایق کاری بنای شما به کار برده می شوند.

برای پاسخ به این سوال که پرایمر ایزوگام چیست؟ باید بگوییم این ماده از قیر و پودر های معدنی ویژه تهیه و ساخته شده که در اصل به مایع می باشد، که مراکز عایق کاری مختلف از آن به صورت خالص و یا رقیق شده با استفاده از آب و بنزین استفاده می کنند تا عملکرد بهتری داشته باشد. در واقع از پرایمر ایزوگام به منظور افزایش و چسبندگی هر چه بهتر و بیشتر لایه ها استفاده می کنند تا عایق شما بازدهی مفیدی داشته باشد.

مزایای پرایمر ایزوگام

پرایمر ایزوگام از جمله محصولاتی است که پیش از اجرای عملیات عایق کاری و ایمن سازی سطوح در برابر هر نوع رطوبت و نشتی استفاده می شود و این امکان را دارد تا کارایی و کیفیت کار شما را به حداکثر خود برساند. از جمله مزایای پرایمر ایزوگام می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • این مواد بعد از خشک‌ شدن قابلیت نفوذ ناپذیری فوق العاده ای در برابر هر گونه نم و نشتی از خود نشان می دهند.
  •  در برابر کلیه ی اسید ها و باز ها مقاومت و ماندگاری بسیار عالی دارند.
  • از هر گونه آلودگی برای محیط زیست به دور بوده و دوستدار آن می باشند.
  • این محصول کاربردی اشتعال زا نبوده و نصب آسان و بی خطری دارد.
  • به منظور اجرای آن نیازی به مشعل و حرارت نداشته به طوری که  در هر دمایی قابل استفاده می باشد.

نحوه استفاده از پرایمر ایزوگام

کاربران گرامی تا به این جای مطلب با اینکه پرایمر ایزوگام چیست آشنا شدیم، حال نوبت آن رسیده که با نحوه استفاده از پرایمر ایزوگام آشنا شویم.

از این ماده برای یکنواخت و هموار سازی سطوح مختلف پیش از عملیات نصب استفاده می کنند. نحوه به کارگیری این محصول بدین طریق است که ابتدا سطح مورد نظر را از هر نوع آلودگی و گرد و خاک تمیز کرده و سپس با استفاده از پرایمر مورد نظر که ترکیبی از آن با بنزین و یا آب است، با استفاده از کاردک آن را بر روی سطح به طور یکدست پخش می کنند. بدین ترتیب شما می توانید پس از گذشت ۱۲ ساعت از زیرسازی سطح مربوطه با استفاده از پلیمر عملیات نصب و راه اندازی ایزوگام  را شروع کنید. به منظور دریافت اطلاعات بیشتری در این باره می توانید با کارشناسان متخصص ما تماس بگیرید.

انواع پرایمر و کاربرد آن ها

پرایمر ایزوگام این محصول فوق العاده کاربردی دارای انواع مختلفی می باشد که ما قصد داریم در اینجا هر یک از آن ها برای شما عزیزان بازگو کنیم.

  1. پرایمر آبی:

 این نوع پرایمر را با استفاده از آب تهیه کرده و بدین ترتیب مقاومت ایزوگام را برای راه اندازی آن افزایش می دهد در نتیجه کیفیت ایزوگام کاری شما را برای سال های زیادی تضمین می کند.

  1. پرایمر بنزینی:

از پرایمر بنزینی به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت، عایق کاری لوله های سیمانی و فلزی در برابر هر نوع فرسودگی استفاده می کنند. همان طوری که از نام آن پیدا است حلال این پرایمر، بنزین و مشتقات نفتی می باشند.

  1. پرایمر قیری:

پرایمر ایزوگام نوع قیر بیشتر جهت آسفالت کاری سطوح مختلف به کار برده می شود. پرایمر قیری ایزوگام بر پایه ماده قیر و پودر های معدنی مخصوص می باشد که با استفاده از آب آن را رقیق می کنند.

در نهایت باید بگوییم که کلیه ی این پرایمر های ایزوگام با قابلیت افزایش چسبندگی می توانند به اجرای هر چه بهتر عایق کاری شما کمک کنند.

مشخصات فنی انواع پرایمر ایزوگام

از جمله مشخصات فنی انواع پرایمر ایزوگام می توان به وزن پرایمر ایزوگام که در حدود ۱.۰۹ است اشاره نمود. این محصول با کیفیت دارای رنگ مشکی مایل به قهوه ای بوده که حالت فیزیکی آن نیز به صورت مایع می باشد. توجه داشته باشید که این ماده در آب و هوایی خشک و آفتابی زودتر از دیگر شرایط دمایی خشک می شود.

نا گفته نماند که یکی از مشخصات بارز و چشمگیر پرایمر های ایزوگام مقاومت بسیار بالای آن ها در دمای منفی ۵ الی ۹۰ درجه سانتی گراد می باشد. به منظور بهره مندی از اطلاعات بیشتری در این باره جهت استفاده از این نوع پرایمر ها می توانید با مشاوران شرکت ما تماس بگیرید.

بیشترین کاربرد پرایمر های ایزوگام

بیشترین کاربرد پرایمر های ایزوگام برای زیرسازی اصولی عایق کاری بوده که البته علاوه بر این برای ایمن سازی بتن‌ هایی که قرار است در ساخت و ساز ها با خاک مدفون ‌شوند نیز کارایی خاصی دارد. از دیگر کاربرد های این محصول با کیفیت می توان عایق کاری سطوح مختلفی همچون پی ساختمان ها، دیوارها، سرویس‌ های بهداشتی، حمام، استخر، پارکینگ ها، پل ها، کانال ها و غیره را نام برد.

 لازم به ذکر است که بدانید از این ماده برای حفاظت سطوح آجری در برابر نمک در محیط ‌های آلوده  نیز استفاده می کنند. پرایمر ایزوگام در آسفالت های از پیش ساخته شده یا سرد در مخلوط با ماسه نیز کارایی دارد. مهم ترین کاربرد اصلی پرایمر ایزوگام بالا بردن چسبندگی و بهبود بازدهی مطلوب ایزوگام در سطوح مختلف می باشد.

قیمت روز انواع پرایمر ایزوگام

شرکت پردیسان گستر قیمت روز انواع پرایمر ایزوگام را با توجه به هر یک از کارایی هایی که دارند و نیز بر اساس میزان مساحت سطوح مربوطه و نوع اجرای آن تخمین می زند. بسیاری از مشتریان با تحقیق درباره ی میزان کیفیت بالای پرایمر های ایزوگام موجب افزایش درخواست های مکرر برای این محصول جهت ایزولاسیون ساختمان خود می باشند. 

استفاده در سطوح مختلف سازه ها و البته کیفیت و درصد قیر و شرکت سازنده ی آن نیز در برآورد قیمت نهایی پرایمر ایزوگام موثر می باشد. شما سروران گرامی با برقراری تماس با کارشناسان مجرب ما به آسانی و در کمترین زمان ممکن می توانید قیمت پرایمر مورد نظر خود را استعلام کنید. با خرید از شرکت ما مطمئن باشید که ارزان ترین پرایمر ها را بدون واسطه در اختیار خواهید داشت.

فروش انواع پرایمر ایزوگام در تهران و کرج

شرکت پردیسان گستر به عنوان برترین نمایندگی فروش انواع پرایمر ایزوگام در تهران  و کرج شناخته شده می باشد. پرایمر ایزوگام یکی از جمله محصولات پر فروش نمایندگی ما جهت مقاوم سازی ایزوگام ها و ماندگاری بهتر آن ها می باشد، که شما می توانید حتی زیر سازی پشت بام خود را با انواع پرایمر توسط نصابان ایزوگام کار متخصص ما انجام دهید.

اهالی محترم ساکن در کلیه ی مناطق تهران، کرج و حومه از جمله فرشته، فرحزاد، گیشا، همایون شهر،مرزداران، تهرانپارس، شهرک جهان نما، کیانمهر، گلستان، قزلحصار و غیره می توانند برای دسترسی به بهترین پرایمر ایزوگام با قیمتی مناسب به نمایندگی مشتری پسند ما مراجعه کنند.

آیا هزینه پرایمر ایزوگام در شرکت پردیسان به روز است؟

بله. شما می توانید به صورت شبانه روزی جهت دریافت قیمت روز انواع پرایمر با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

 

خدمات انواع پرایمر ایزوگام چیست؟

این محصول کاربردی به منظور زیرسازی مناسب قبل از نصب و راه اندازی ایزوگام ها به کار برده می شود و نقش بسزایی در دوام و ماندگاری عایق شما دارد.

 

کدام نوع پرایمر ایزوگام بهتر است؟

با توجه به نظریه کارشناسان مجموعه ما پرایمر آبی جهت استفاده در فصل تابستان و پرایمر بنزینی نیز به منظور کارایی در فصل زمستان مناسب تر می باشند.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع