شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

نصب ایزوگام

 مقدمه

نصب ایزوگام به یکی از ملزومات ساخت و ساز تبدیل شده است و از واجب های عایق کار در صنعت ساخت و ساز می باشد. ایزولاسیون از مخلوط قیر و آسفالت که با ورق ها آلومینیومی پوشانده می شود درست می شود و استحکام بسیار بالایی دارد. عمر مفید ایزاوگام نیز بالغ بر 20 سال می باشد.

ایزوگام علاوه بر اینکه یک عایق رطوبتی می باشد عایق حرارتی نیز هست و از گرم شدن خانه ها در فصل تابستان جلوگیری می کند و علت این موضوع این است که بخش اعظم نور خورشید توسط ایزوگام جذب می شود و حرارت به صورت مستقیم بر بام خانه تابیده نمی شود و اینگونه از گرمای بیش از حد خانه جلوگیری می شود.

 ایزوگام

نصب ایزوگام برای حفاظت

نصب ایزوگام

محافظت از ساختمان ها در برابر آب باران و برف یکی از شیوه های بسیار قدیمی در صنعت ساخت و ساز بوده است که با گذشت سالها هنوز به آن اهمیت داده می شود چون باعث بالا رفتن عمر مفید ساختمان و کاهش اصطکاک در آن می شود.

در زمان های قدیم برای اینکه خانه ها را در برابر باران و برف های سنگین فصل زمستان ایمن کنند اقدام به قیرگونی و آسفالت می کردند. بسیار روش زمان بر می باشد اما با گذشت سالها و پیشرفت علم و دانش نسل جدید عایق ها به نام ایزوگام به بازار معرفی شد که به راحتی توانسته است جایگزین قیر شود و از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است و هم چنین درجه نفوذ ناپذیری بسیار بالایی دارد و از آن هم به عنوان عایق رطوبتی می شود استفاده کرد هم عایق حرارتی نصب ایزوگام بسیار مهم می باشد.

چون نصب صحیح و اصولی ان از فرسوده شدن و خرابی زود هنگام آن جلوگیری می کند برای اینکه از نصب ایزوگام حرفه ای برخوردار شوید می توانید با شرکت های خدمات نصب ایزوگام تماس بگیرید شرکت های خدمات نصب ایزوگام به صورت سرتاسری در کل شهر های ایران دایر می باشد و نصاب های ماهر با تخصص فنی برای نصب ایزوگام در آنها مشغول به فعالیت هستند که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

 انواع ایزوگام

همانگونه که در متن بالا نیز به این موضوع اشاره کردیم ایزوگام انواع مختلفی دارد و به ایزوگام های ساده و ایزوگام های طرح دار و ایزوگام های درجه یک و یا دو بر اساس کیفیت طبقه بندی می شوند با ما همراه باشید تا شما را با انواع ایزوگام آشنا کنیم.

 ایزوگام طرح دار

نصب ایزوگام های طرح دار نسل جدید

ایزوگام های وارد شده به بازار هستند که نسبت به ایزوگام های ساده بسیار با کیفیت تر هستند و ظاهر بسیار زیبایی نیز دارند. ایزوگام های طرح دار در شکل ها و رنگ بندی های مختلفی تولید می شود و عایق بسیار خوبی برای ساختمان ها می باشد و به راحتی توانسته است جایگزین نمای ساختمان ها شود.

بیشتر افراد این روز ها نمای بیرونی ساختمان خود را ایزوگام طرح دار می کنند چون از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است جون هم شکل بسیار زیبایی دارد و هم عایق رطوبتی می شود و دو هدف زیبایی و جلوگیری از نم و رطوبت را با هم پوشش می دهد و دیگر نیاز به هزینه جدا برای هر کدام از آنها نمی باشد.

 نصب ایزوگام های استخری و ایزوگام های آجر سه سانتی

از انواع مختلف ایزوگام های طرح دار می باشند که در میان آنها ایزوگام های معروف به ایزوگام استخری از کاربرد بسیار زیادی برخوردار است این دسته از ایزوگام ها که مناسب برای فضاهایی هستند که رطوبت در ان ها بسیار بالا می باشد از مقاومت و نفوذپذیری بسیار بالایی برخوردار هستند علاوه بر ان به محیط هایی ماننند استخر نمای بسیار زیبایی کمی دهند.

قیمت این دسته از ایزوگام ها متفاوت می باشد و دارای یک قیمت ثابت نمی باشد برای اینکه از قیمت این دسته ایزوگام ها و قیمت نصب ایزوگام اطلاع پیدا کنید می توانید با نمایندگی های فروش در شهر خود تماس بگیرید و هم از قیمت ایزوگام انتخاب خود اطلاعات لازم را کسب کنید و هم از قیمت نصب ایزوگام و در صورت تمایل ثبت سفارش انجام دهید.

 

ایزوگام درجه یک

نصب ایزوگام

نصب ایزوگام با کیفیت 

یکی از بهترین نوع ایزوگام ها به ایزوگام درجه یک معروف است که از دلیل محبوبیت این نوع از ایزوگام ها کیفیت بسیار بالای مواد به کار رفته در ساخت آن می باشد. ایزوگام درجه یک از قیر های پلیمری تولید می شوند و در تولید آن برای استحکام بیشتر از لایه های پلی استری استفاده می شود.

استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید ایزوگام درجه یک باعث شده است که این نوع از ایزوگام ها از طول عمر بیشتری نسبت به ایزوگام های معمولی برخوردار باشد. اگر بخواهیم به ویژگی اصلی ایزوگام درجه یک اشاره کنیم باز هم باید به مرغوبیت و کیفیت بسیار بالای آن اشاره نمود.

نصب ایزوگام با تنوع و شکل مختلف

ایزوگام های درجه در شکل های مختلف در بازار ارائه می شود. نسبت به دیگر ایزوگام ها قیمت بالاتری دارد. چرا که مواد اولیه انها همگی با کیفیت هستند. به همین دلیل قیمت بالایی دارند. این مورد در فروش ایزوگام امری طبیعی است. قیمت قیر این ایزوگام ها از دیگر ایزوگام ها بالاتر باشد.

در مقابل ایزوگام های درجه یکی که در بازار موجود می باشد ایزوگام های نامرغوب با پایین ترین سطح کیفیت موجود می باشد که بوی بسیار نامطبوع از ویژگی اصلی آن ها می باشد و علت این بوی نامطبوع این می باشد که این دسته از ایزوگام ها از مواد بازیافتی تولید می شود به همین دلیل هم بوی نامطبوعی دارد و هم بسیار سنگین می باشد.

نصب ایزوگام و مشکلات ان

ایزوگام

این ایزوگام ها به هیچ عنوان از کیفیت و دوام بالایی برخوردار نیستند. بعد از گذشت یک زمان چند ساله دچار سوراخ ترک و شکستگی می شود و حتی شاید احتیاج به تعویض خواهد داشت.ایزوگام های نامرغوب به هیچ عنوان عایق خوبی نیستند و از ساختمان ها در برابر رطوبت  و بارندگی و برف نمی باشد و به خوبی نمی تواند از ساختمان محافظت کند. خرید ایزوگام درجه یک کار راحتی است. کافی است برای خرید می توانید به نمایندگی های آن در سراسر کشور مراجعه کنید. یا به صورت غیر حضوری خرید خود را انجام دهید.

نصب ایزوگام در انواع مختلف

نصب ایزوگام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چون تمام مراحل  باید بر اساس قاعده و قانون خود انجام شود و در غیر این صورت ایزوگام کیفیت خود را از دست می دهد. از شرایط بسیار مهم در نصب ایزوگام این می باشد که دما هیچ وقت از 5 درجه نباید کمتر باشد. چون در این صورت ایزوگام به خوبی نمیچسبید. جاهای باز در ایزوگام باعث می شود تا عملکرد خوبی در برابر رطوبت نداشته باشد.

نصب ایزوگام و شرایط آن

هم چنین نصب انواع ایزوگام از مهارت خاصی برخوردار باشد. به طور مثال:

هر نصاب ماهر در زمینه نصب ایزوگام اولین اقدامی که باید انجام دهد این است که از خشک بودن سطح مورد نظر اطمینان حاصل کند. چون ایزوگام در سطوحی که نم و رطوبت داشته باشد، به خوبی چسبیده نمی شود، کیفیت خود را از دست می دهد.

شرکت هایی در این زمینه وجود دارد که به صورت تخصصی در زمینه نصب ایزوگام فعالیت می کنند. این شرکت ها تکنسین و نصاب های بسیار ماهری را در اختیار خود دارند. این شرکت ها بیشتر شهر های ایران را پوشش میدهند. اگر می خواهید نصب ایزوگام در کرج باشد. شما باید با شرکت های خدماتی نصب در کرج تماس بگیرید و درخواست نصاب بدهید.

اگر می خواهید در تهران انجام شود باید درخواست خود را برای نصب ایزوگام در تهران به شرکت های خود تهران اعلام کنید. تا در زمان کم برای شما نیروی ماهر اعزام شود و به اجرا و نصب ایزوگام بام منزل شما بپردازند. باید بگویم هزینه نصب متغیر می باشد و متراز سطح و مهارت نصاب از عناوین بسیار مهم در تعیین هزینه می باشد.

اینکه چه تعداد نیرو برای نصب ایزوگام محل مورد نظر شما لازم باشد به صورت زیر است.

هرچه نیروی کار بیشتر باشد، دستمزد آنها هزینه را نیز بالاتر خواهد برد. برای کم کردن هزینه نصب باید به نمایندگی مراجعه کنید. یعنی همان نمایندگی که ایزوگام خود را از آن خریداری کرده اید. شما باید درخواست نصب ایزوگام خود را عنوان کنید. بدلیل نصب از سوی خود شرکت فروشنده شامل تخفیف هم میشوید.

 سخن پایانی

ایزوگام این طلای سیاه در واقع همان قیر می باشد. اما جایگزین بسیار خوبی برای قیر است. نصب ایزوگام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برای نصب آن بهتر است به افراد حرفه ای سپرده شود. هزینه نصب ایزوگام به طور ثابت نیست و متراژ محیط مورد نظر از عوامل بسیار تعیین کننده در قیمت نصب می باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع