شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

نمایندگی ایزوگام در اندیشه

اگر شما نیز از ساکنین محترم اندیشه در تهران هستید، بدون‌  شک در زمینه ی ایزوگام در تهران با نام مجموعه ی پردیسان گستر آشنایی دارید؛ چرا که این شرکت معتبر، بیش‌ از یک دهه است که به واسطه ی داشتن نمایندگی ایزوگام در تهران، بهترین و با کیفیت‌ ترین خدمات عایق کاری ساختمان از جمله: قیرگونی، آسفالت کاری و همچنین فروش، پخش و نصب ایزوگام را به ساکنان محترم قسمت های مختلف این منطقه از جمله: بلوار ولایت، بلوار آزادی، بلوار دنیا مالی، خیابان ملاصدرا، خیابان سهروردی، خیابان توحید، بلوار نیایش، بلوار شهید طالقانی و … با مناسب‌ ترین قیمت ارائه می‌ دهد.

این شرکت محبوب و پر طرفدار با سابقه ی طولانی و موفقی که دارد و همچنین با تکیه بر توانمندی و قابلیت نیرو های متخصص و با تجربه ی خود در زمینه ی تمامی عایق های رطوبتی از جمله ایزوگام آماده ی خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و یا استفاده از خدمات اینترنتی این مجموعه، به سایت این شرکت مراجعه کرده و یا با شماره های تماس قید شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

آسفالتکاری در اندیشه

فروش ایزوگام در اندیشه با قیمت مناسب

شرکت پردیسان گستر نمایندگی فروش ایزوگام در اندیشه با قیمت مناسب به همراه ضمانت نامه ی ۱۰ ساله و بیمه نامه ی معتبر برای تمامی مشتریان عزیز در این منطقه می باشد.

بیشتر مشتریان متقاضی ایزوگام، در هنگام خرید این عایق پیش ساخته، بابت دوام و ماندگاری عایق خریداری شده ی خود نگرانی دارند و اطمینان ندارند که آیا مزیت ها و خصوصیاتی که شرکت های مربوطه ادعا دارند، واقعیت دارند یا نه؟ جهت برطرف کردن تمامی این نگرانی ها شما می توانید با اطمینان و با خاطری آسوده خرید خود را از نمایندگی فروش این مجموعه ی معتبر انجام دهید؛ چرا که این مجموعه تمامی محصولات خود را به صورت اصل و با خدمات پس از فروش بی نظیر به مشتریان خود ارائه می دهد.

در این مجموعه انواع عایق مانند ایزوگام دلیجان، ایزوگام شرق، ایزوگام سایه گستر دلیجان، ایزوگام امید گستر دلیجان، ایزوگام ستاره طلایی دلیجان، ایزوگام پشم شیشه ایران، ایزوگام هیرمان دلیجان، ایزوگام بردین دلیجان، ایزوگام مهر گستر دلیجان، ایزوگام دژکام گستر دلیجان و غیره به صورت اصل و کاملا استاندارد به مشتریان ارائه می شوند.

نصب ایزوگام در اندیشه

برای پشت بام و یا حتی دیوار ساختمان منازل و ادارات ، افراد همواره در تلاش هستند که از  بهترین ایزوگام  به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت و نم به داخل محل خود استفاده نمایند .

لازم به ذکر است که تنها نوع ایزوگام انتخابی شما کافی نبوده و طریقه نصب ، اجرا و راه اندازی کامل ایزوگام نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، که در صورت عدم یک نصب درست و استاندارد موجب راندمان پایین ایزوگام و همچنین پرداخت هزینه های اضافی نیز می شود . در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با روش ها و نکات مهمی که مجموعه ما در نصب ایزوگام در  اندیشه رعایت می کنند آشنا سازیم .

تعمیر ایزوگام در  اندیشه تهران

هر چقدر هم که کیفیت نصب ایزوگام بالا باشد ، تقریبا بعد از 10 سال ، این عایق رو به فرسایش رفته و دیگر کارایی مطلوب خود را نخواهد داشت . در صورتی که نصب نامناسب بوده ، این زمان کمتر از 10 سال  نیز خواهد بود . ممکن است ایزوگام به علت قرار گرفتن اشیاء سنگین یا نوک تیز ، تجمع آب ، تابش مستقیم و مداوم آفتاب ، تغییرات ناگهانی دما و عوامل این چنینی ، آسیب دیده و یا لایه ها از جا بلند شوند .

به این ترتیب رطوبت به داخل آن نفوذ کرده و شما مشاهده می کنید که سقف نم داده و در موارد شدیدتری نیز چکه می کند . خرابی‌ های ایجاد شده در ایزوگام های نصب شده ، هر چند ناچیز و کم باشد در زمان بارندگی خود را به خوبی نشان می دهند و چنانچه تعمیر نشوند همین خرابی‌ های بسیار کم و ناچیز می‌ توانند موجب خرابی‌ های گسترده ای در دیوار ها و سقف شوند . پس تعمیر کردن ایزوگام تا قبل از شروع بارندگی امری واجب و ضروری می باشد ، چرا که ممکن است موجب خسارات شدیدی شوند .

 در چنین وضعیتی ، نیاز به تعمیر ایزوگام پشت بام لازم می باشد . به طور معمول ترمیم ایزوگام در  اندیشه به این صورت است که لایه های آسیب دیده را تعمیر می کنند . ولی گاهی لازم است تا لایه های قدیمی را کنده و جمع آوری نمود و فرایند نصب ایزوگام را مجددا انجام داد .

قیمت انواع ایزوگام در  اندیشه

قیمت انواع ایزوگام در اندیشه با توجه به موارد گوناگونی می باشد . در حقیقت می توان گفت که مولفه های مختلفی در قیمت گذاری انواع ایزوگام تاثیر گذار هستند ، که وجود و یا عدم وجود هر یک از این مولفه ها روی هزینه برآورد شده برای ایزوگام موثر می باشند .

متراژ سطح مورد نظر: مساحت سطح مورد نظر بر حسب متر مربع، تأثیر مستقیمی بر متراژ رول های مصرفی ایزوگام و در نتیجه بر هزینه نهایی ایزوگام خواهد داشت. البته در برآورد هزینه ایزوگام حتما باید میزان همپوشانی لایه های ایزوگام به مقدار ۱۰ سانتی متر از هر طرف نیز در نظر گرفته شود.

دستمزد نصاب ایزوگام: از دیگر عوامل تأثیر گذار بر هزینه ایزوگام در شهرک اندیشه می توان به اجرت ایزوگام کار اشاره کرد. دستمزد روز نصاب ایزوگام در مناطق مختلف متفاوت است. اما شرکت پردیسان گستر در نمایندگی های مختلف خود در این منطقه، میزان دستمزد ایزوگام کار را به جهت رعایت صرفه ی اقتصادی مشتریان، به صورت مناسب ترین دستمزد در تهران در نظر می گیرد.

زیرسازی ایزوگام: شرایط سطح مورد نظر برای اجرای ایزوگام نیز بر هزینه ایزوگام در این منطقه تأثیر دارد. در صورتی که سطح مورد نظر نیاز به تسطیح، شیب بندی و انجام زیرسازی ایزوگام پیش از اجرای ایزوگام داشته باشد، هزینه اجرای عملیات مذکور، بر هزینه نهایی ایزوگام در سطح مورد نظر اضافه خواهد شد.

پارامتر های موثر در تعیین قیمت ایزوگام

همان طوری که در بالا نیز به آن اشاره شد ، مؤلفه های زیادی در تعیین کردن قیمت نهایی ایزوگام در اندیشه موثر هستند ، که از جمله این فاکتور ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • نوع و برند ایزوگام

به طور معمول توصیه می شود که برای تهیه انواع ایزوگام ، از برند های معروف و معتبری نظیر ایزوگام دلیجان ، ایزوگام شرق ، ایزوگام صدف بام ، ایزوگام بام گستر ، ایزوگام سراپوش دلیجان و غیره خرید خود را انجام دهید .

 

  • مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام

از جمله اصلی ترین مواد اولیه ایزوگام می توان به قیر با درصد خلوص 60 تا 70 درصد اشاره نمود . بدون شک در صورت استفاده از قیر مرغوب می توان به یک ایزوگام با کیفیت نیز دست پیدا کرد . قیر مرغوب اغلب قیمت بالایی داشته و از این رو می توان گفت استفاده از آن در تهیه ایزوگام موجب رسیدن به یک ایزوگام محبوب با قیمتی معقول و مناسب خواهد شد .

در برخی موارد بعضی از تولید کنندگان ایزوگام های متفرقه ممکن است به منظور کاهش هزینه های تمام شده در تهیه ایزوگام ، به جای استفاده از قیر از موادی نظیر پودر سنگ استفاده نمایند . این امر موجب کاهش قیمت ایزوگام در کنار کاهش شدید کیفیت و مرغوبیت آن خواهد شد . این نوع از ایزوگام ها نه تنها کیفیت مطلوبی نداشته بلکه دارای دوام و عمر بسیار کوتاهی بوده و در صورت خرید و پرداخت هزینه نصب آن ، بدون شک خیلی زود مجبور به تعویض و پرداخت هزینه مجدد برای خرید و نصب ایزوگام خواهید بود، در نتیجه ما به شما پیشنهاد می دهیم که با تهیه ایزوگام های محبوب و با کیفیت از نمایندگی ما در  اندیشه ایزوگام مناسب خود را با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه کرده و خیال خود را برای مدت زمان طولانی در حدود 10 الی 15 سال راحت نمایید .

  • ضمانت نامه و بیمه نامه

در هنگام خرید ایزوگام از برند های مرغوب ، بدون شک شما می توانید از خدمات پس از فروش این شرکت ها نظیر ضمانت نامه ، بیمه نامه کتبی و غیره بهره مند شوید .

قیمت ایزوگام در شهرک اندیشه

آسفالت کاری در اندیشه

آسفالت کاری یک نوع روکش سطحی است که نقش عایق‌ کننده ای نیز دارد . این ماده به طور معمول ترکیبی از شن ، ماسه و قیر می باشد . ماده چسباننده در این عایق ، نقش نگهدارنده دانه‌ ها را برعهده دارد . آسفالت کاری در  اندیشه را می‌ توان از جنبه‌ های گوناگونی تقسیم‌ بندی نمود . در یک دسته‌ بندی ، آسفالت را به سه گروه  گرم، سرد و حفاظتی تقسیم‌ بندی کرده اند .

 

قیروگونی در  اندیشه

قیرگونی یکی از روش های نسبتاً قدیمی جهت عایق‌ سازی می باشد که هنوز هم در بعضی از قسمت های مختلف ساختمان از آن استفاده می کنند . در این نوع عایق ، گونی نقش تثبیت‌ کننده قیر را به عهده دارد .

این روش در گذشته به منظور عایق‌ سازی پشت‌ بام ها به کار برده می‌ شد ، ولی نتوانست در رقابت با ایزوگام دوام آورده . در عصر امروزی بیشتر جهت عایق سازی کف سرویس‌ های بهداشتی و کف آشپزخانه‌ ها مورد استفاده قرار گرفته است . روش قیر و گونی در نمایندگی ما واقع در اندیشه نیز امکان پذیر می باشد .

 

آیا شرکت پردیسان گستر، خدمات اینترنتی ایزوگام در اندیشه را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد؟

این شرکت معتبر به جهت سابقه ی دیرینه و درخشانی که در زمینه انواع عایق های رطوبتی از جمله ایزوگام در تهران دارد، همواره در ارائه ی انواع خدمات ایزوگام در این منطقه پیشرو بوده است. در همین راستا این مجموعه در نمایندگی های مختلف خود در شهرک اندیشه، به جهت جلب رضایت مشتریان خود، امکان خرید انواع متریال عایق کاری از جمله ایزوگام را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا بتوانند با مراجعه به سایت این شرکت، به راحتی اقدام به ثبت سفارش نمایند.

آیا شرکت پردیسان گستر در شهرک اندیشه، خدمات آسفالت کاری در سطوح مختلف را به صورت تضمینی به مشتریان خود ارائه می دهد؟

بله. از آن جایی که این شرکت برای آسفالت کاری سطوح گوناگون از انواع متریال درجه یک آسفالت و تراشه های آسفالت درجه یک و همچنین آسفالتکارهای مجرب استفاده می نماید؛ بنابراین خدمات آسفالت کاری در اندیشه را با بالاترین کیفیت و کارایی و همچنین با قیمت مناسب همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می دهد.

چرا شرکت پردیسان گستر انواع ایزوگام های اصل و استاندارد را با قیمتی پایین تر از مراکز فروش دیگر در اندیشه، به مشتریان ارائه می دهد؟

این شرکت محبوب که همواره رضایت مشتریان را سر لوحه ی انجام خدمات خود قرار می دهد؛ با حذف واسطه ها و تهیه ی برندهای مختلف ایزوگام به صورت عمده و مستقیم از کارخانه های تولیدی، توانسته است هزینه های اضافی را برای مشتریان حذف نماید و علاوه بر این با احتساب هزینه حمل رایگان برای مشتریان، انواع برندهای ایزوگام درجه یک را با پایین ترین قیمت در اختیار مشتریان خود در این منطقه قرار می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *