شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی

یکی از حساس ترین مکان ها برای عایق کاری ساختمان ها بخش سرویس بهداشتی می باشد. چرا که این قسمت از ساختمان در همه ایام سال در معرض نفوذ رطوبت و نم قرار دارد و اگر به خوبی ایزولاسیون نشود، ممکن است خسارات جبران نشدنی را برای شما به همراه داشته باشد.

به همین علت توصیه می شود که جهت جلوگیری از ایجاد خسارات احتمالی، در زمان خرید و به ویژه در اجرا و نصب ایزوگام دقت لازم را داشته باشید. شرکت پردیسان گستر با تیم کاری با تجربه ای که دارد شما را از این بابت راهنمایی می کند. همچنین باید در انتخاب برند ایزوگام مناسب برای سرویس های بهداشتی خود اطمینان کامل داشته باشید. که پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت شرکت و یا تماس با کارشناسان ما می باشد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بهترین تصمیم را بدون شک، برای اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی خود بگیرید.

نصب ایزوگام در شهریار

بهترین عایق سرویس بهداشتی

در سال های نه چندان دور به جای ایزوگام از قیر و گونی استفاده می کردند، که این کار سختی بوده و معایب خاص خودش را نیز در پی داشت ولی خوشبختانه با فراگیر شدن عایق های پیش ساخته قیری سطح که در ایران به تام ایزوگام شناخته شده اند بسیاری از این مشکلات حل شده است.

به عنوان مثال به تعدادی از معایب قیر و گونی و مزایای ایزوگام برای شما می پردازیم :

  • قیر و گونی هزینه ی اجرای بالاتری نسبت به ایزوگام دارد.
  • استفاده از قیر و گونی آلودگی و کثیف کاری بیشتری دارد.
  • سرعت اجرای ایزوگام نسبت به قیر کاری سطوح کمتر می باشد.
  • جابجایی و انتقال بشکه قیر در بین واحد های ساختمان ها گاهی موجب خطرات و دردسرهایی می شود.
  • تنوع کمی و کیفی ایزوگام ها در مقایسه با قیر و گونی بیشتر و بهتر می باشد.

 

هزینه عایق کاری سرویس بهداشتی

آیا می دانید عدم استفاده از مواد اولیه مرغوب در ایزولاسیون داخلی ساختمان ها می تواند خسارات بسیاری را برای شما ایجاد نماید؟ آیا شما به فکر تماس با یک نصاب مجرب ایزوگام می باشید؟ آیا می دانید چه برند ایزوگامی مناسب سرویس بهداشتی و حمام شما است؟

تمام این نوع سوالات، پرسش هایی هستند که دانستن آن قبل از شروع به کار می تواند هزینه های شما را در زمان نصب و به ویژه پس از اتمام کار نیز به شدت کاهش دهد.

به این ترتیب تنها کافی است که شما با اندکی دقت ایزوگام با کیفیت، مرغوب و البته گران تری را تهیه نموده، ولی در عوض خود را درگیر هزینه های احتمالی تعمیر و رفع نشتی و این موارد نکنید.

نصب کاشی روی ایزوگام سرویس بهداشتی

همان طوری که می دانید، چند دهه است که برای استقامت بنا و زیبایی بیشتر و همچنین تمیزکاری آسان تر، کف و دیواره های داخلی سرویس های بهداشتی را کاشی و سرامیک می نمایند، که برای بعضی از افراد این سوال پیش می آید، که آیا امکان نصب کاشی بر روی ایزوگام وجود دارد؟

خوشبختانه در پاسخ این سوال باید بگوییم بله. چون که به علت استفاده از قیر و مشتقات آن در تهیه ایزوگام، در ظاهر تفاوت چندانی با قیر و گونی نداشته و اگر این کار به وسیله ی استاد کاران ماهر و کاربلد انجام شود، هر نوع کاشی و سرامیکی را می توان بر روی دیوار و کف سرویس های بهداشتی استفاده نمود.

قیمت قیرگونی کف سرویس

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که هنوز فکر می کنند، که قیر و گونی بهترین و تنها گزینه ی مناسب برای عایق کاری کف سرویس های بهداشتی محسوب می شود، باید به یکسری نکاتی توجه داشته باشید که به اصطلاح یکبار برای همیشه کار را انجام داده و نیازی به دوباره کاری نباشد.

برای درک بهتر این مسئله باید گفت که قیر و گونی تنها راه کافی نبوده، ولی روش های بهتر و بهینه تری هم امروزه مورد استفاده قرار می گیرد که در دراز مدت می تواند موجب صرفه جویی در هزینه های شما شود.

روش صحیح ایزوگام سرویس بهداشتی

اگر شما به دنبال آرامش و خیالی آسوده هستید و حوصله تعمیرات مجدد را جهت رفع اثر نم و نشت آب از سرویس های بهداشتی را ندارید، پیشنهاد می کنیم که با انجام این سه نکته خودتان را یک عمر از انجام این کار راحت نمایید :

  1. نکته اول این است که قیر و گونی باید بیش از یک لایه و با بهترین نوع مواد مصرفی انجام پذیرد.
  2. دوم اینکه، این کار باید توسط افراد ماهر انجام شده و سطح مورد نظر بدون درز و یکدست باشد.
  3. نکته سوم هم این است که بعد از قیر و گونی، باید یک لایه ایزوگام هم بر روی آن اجرا و نصب شود.

معایب ایزوگام سرویس بهداشتی

هنگامی که دیواره‌ ها و کف سرویس بهداشتی ایزوگام می‌ شوند، رایج ترین مشکل به وجود آمده، چسبیدن و اتصال کاشی و سرامیک به دیواره ها می باشد. برای اینکه به این مسئله پی ببرید، تنها کافی است تا با چند ضربه به کاشی و سرامیک نصب شده در سرویس بهداشتی خود امتحان نمایید. به طوری که اگر هر جا ضربه زدید و صدای بم و کوبه ای داد، باید بدانید که کاشی و سرامیک از محل اتصال جدا شده، که به اصطلاح گفته می شود که کاشی و سرامیک خودشان را ول کرده اند.

مزایای ایزوگام سرویس بهداشتی

ایزوگام‌ ها به علت مزایای بسیار فراوانی که دارند، همواره مورد استقبال بیشتری قرار می گیرند، چرا که مناسب‌ ترین عایق نسبت به رطوبت بوده و وزن سبکی نیز دارند. با این حال نسبت به عایق‌ های دیگر دارای قیمت مناسب‌ تری نیز هستند، که از لحاظ اقتصادی هم برای مشتریان مقرون به صرفه‌ تر می باشند. همچنین در زمان نصب تمیزی بیشتری نسبت به قیر و گونی نیز دارند. دوام و طول عمر بالای ایزوگام باعث محبوبیت استفاده از آن شده و فروش این عایق رطوبتی را نیز دو چندان کرده است.

زمان مناسب برای ایزوگام سرویس بهداشتی

بهترین زمان جهت نصب ایزوگام در این مکان ها، بعد از ایجاد شیب مناسب در کف و همچنین انجام فعالیت‌ های تاسیساتی و برقی می باشد. پس از انجام این مراحل ایزوگام نصب می‌ شود و سپس روی آن را با سیمان پوشانیده تا از آسیب دیدگی در حین انجام فعالیت‌ های ساختمانی جلوگیری به عمل آید.

در نهایت باید گفت که با انجام صحیح این مراحل یقینا یکی از بهترین روش های موجود برای ایزولاسیون داخلی به انجام رسیده و می توان گفت با خیال راحت تا سال های متوالی از بابت نفوذ آب مشکلی نخواهید داشت. البته این روش کمی هزینه ها را افزایش داده ولی ارزشمند می باشد. پس شما می توانید تمامی این فعالیت ها را به شرکت پردیسان گستر بسپارید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *