شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

قیرگونی در شرق تهران

عزیزان همشهری به منظور قیرگونی در شرق تهران می توانند به شرکت پردیسان گستر مراجعه کرده و پروژه های خود را با اطمینان کامل به متخصصین این مجموعه نام آور بسپارند. قیرگونی از گذشته های دور تا به امروز یکی از بهترین روش های رایج برای عایق بندی و مقاوم سازی سازه های ساختمانی به شمار می رود.

 اهالی محترم مناطق شرقی تهران از جمله محله های رسالت، نارمک، مجیدیه شمالی، هروی، بنی هاشم، شمس آباد، قیطریه، کامرانیه، نیاوران، محله های افسریه بالا، افسریه پایین، زینبیه، قصر فیروزه و … می توانند برای ایمن سازی اصولی ساختمان خود در برابر هر گونه نشتی از روش قیرگونی استفاده کرده تا بدین ترتیب شاهد افزایش طول عمر بنا ها و همچنین موجب بالا بردن مقاومت سازه های ساختمانی خود شوند. کاربران گرامی به گوش باشید که قیرگونی ساختمان ها از تغییر شکل ظاهری آن ها به طور جدی جلوگیری می کند. در نتیجه شما می توانید از این روش به عنوان یکی از کارآمد ترین و در عین حال مناسب ترین روش های مقاوم سازی ساختمان ها استفاده نمایید. 

نمایندگی قیرگونی در شرق تهران

مجموعه ی پردیسان گستر به عنوان پرطرفدار ترین نمایندگی قیرگونی در شرق تهران علاوه بر خدمات ایزوگام کاری، با استفاده از عایق قیرگونی در سطوح مختلف ساختمان ها، نقش مهمی را در کاهش آسیب های ناشی از نفوذ نم و نشتی به درون بنا ها ایفا می کند. این مرکز با به کارگیری روش قیرگونی برای کلیه سطوح ساختمان ها  با توجه به عامل بسیار مهمی همچون عمر آن ها خدمات خود را ارائه می دهد.

تکنسین و مهندسین شرکت ما با در نظر گرفتن این مسئله اساسی از روش های مختلف قیرگونی  مانند قیرگونی سنگین یا سبک استفاده می کنند. توجه داشته باشید که استفاده از قیرگونی به عنوان یک پوشش محافظتی برای سطوح مختلف ساختمان ها موجب مدیریت خوب هزینه های مصرفی شما خواهد شد. بر این اساس این متد یک گزینه کاملا رقابتی در میان دیگر عایق های رطوبتی به شمار می رود. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در این باره تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

انواع خدمات قیرگونی در مناطق شرقی تهران

کمپانی ما انواع خدمات قیرگونی در مناطق شرقی تهران را برای تمامی مکان های مختلف صاف و شیب دار از سطوح داخلی ساختمان ها نظیر قیرگونی سرویس بهداشتی  گرفته تا سطوح بیرونی آن مانند شیروانی به طور تضمینی انجام می‌ دهد. این مرکز همچنین تعمیر قیرگونی در شرق تهران از جمله ترمیم و لکه‌ گیری آن را به طور تخصصی اجرا می کند؛ لازم به ذکر است که بدانید نمایندگی ما در صورت لزوم زیرسازی و آب‌ بندی مناسبی را نیز با ارائه ی ضمانت‌ نامه معتبر انجام می‌ دهد.

توجه داشته باشید که شرکت ما اجرای عایق کاری و خدمات آن را با استفاده از قیرگونی را با وجود قیر خالص ۶۰ الی ۷۰ و همچنین گونی درجه یک بنگال به طور ۲ لایه‌ با ضخامت بسیار بالایی در حدود ۲ الی ۳ سانتی‌ متربا کیفیت و مقاومت فوق العاده ای در برابر نم و رطوبت انجام می‌ دهد؛ طبق نظریه کارشناسان ما قیرگونی برای مناطق شرقی تهران با توجه به بارش‌ های قابل توجه برف و باران در فصول پاییز، زمستان و بهار بسیار مناسب می باشد. در صورتی که عایق بندی شما به طور صحیح و با کیفیتی انجام نگیرد، قیرگونی شما در برابر تغییرات دمایی و گرما، سرمای ناگهانی مقاومت خود را از دست داده و موجب ترک خوردن ناشی از این مسائل می شود که در اینجا نیز همکاران ما خدمات لازم را برای حل این مشکل را انجام می دهند. 

کارشناسان قیرگونی ما در مناطق شرقی تهران بر این موضوع که آهک و شفته آهکی قیر را فاسد می‌ کنند واقف بوده و به همین علت هیچ وقت از این ملات برای زیر سازی قیرگونی استفاده نمی‌ کنند و به جای آن ملات ماسه سیمان را جهت یک زیر کار فوق العاده به کار می برند. در نهایت باید بگوییم که خدمات قیرگونی یک مسئله کاملا تخصصی بوده که تجربه و مهارت بالایی‌ را می طلبد تا بدین ترتیب بتوان عایق‌ کاری را با استاندارد های تعیین شده اجرا کنند، چرا که آماده سازی متریال این عایق مانند قیر داغ و ترکیب آن با گونی اجرای سختی داشته به طوری که اگر فرد قیرکار تجربه کافی در این زمینه را نداشته باشد ممکن است دچار سوختگی شود. پس این موضوع مهم است که شما پروژه ی خود را به‌ چه کسی سفارش می‌ دهید.

قیمت قیرگونی در شرق تهران

از آن جایی که قیر موجود در عایق قیرگونی دارای انواع مختلفی نظیر قیر های سفت، شل یا مخلوط پالایشگاهی و همچنین قیرگونی آماده با بهترین کارکرد در بازار موجود می باشد که همگی دارای نشان ملی استاندارد نیز می باشند قیمت قیرگونی در شرق تهران متفاوت است. البته دقت کنید که بخشی از تعرفه‌ های مربوط به هزینه قیرکاری مربوط به خرید مواد اولیه لازم برای ساختن عایق قیرگونی می باشد.

همچنین قیمت قیرگونی با توجه به حجم و نوع کار آن متفاوت است، به طوری که هر چه تعداد لایه‌ های قیرگونی بیشتر باشد، مطمئنا قیمت قیرگونی و اجرای آن نیز بالاتر می‌ باشد. از دیگر موارد موثر در این قیمت گذاری که تاثیر مستقیمی در آن دارد مساحت اجرایی کار می باشد. اگر شما عزیزان تمایل به اطلاع از تخمین قیمت قیرگونی در مناطق مختلف شرق تهران را دارید، می توانید از طریق سایت شرکت و یا تماس با کارشناسان ما استعلام قیمت رایگان بگیرید.

اجرای قیرگونی در شرق تهران

اجرای قیرگونی در شرق تهران برای سطوحی از جمله سقف، کف و دیواره های ساختمان‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. شما با اجرای این عایق از ورود آب باران و برف به درون ساختمان خود جلوگیری می‌ نمایید. نصب قیرگونی در کلیه مناطق شرقی تهران به صورت یک لایه، دو لایه و سه‌ لایه جهت محافظت از پشت بام ها، سرویس های بهداشتی، پی ساختمان ها، دیوار، استخر، مخازن آب و … انجام می‌ شود. خدمات پیاده سازی قیرگونی حتما باید توسط بهترین مجریان قیرکار و متخصصین مجرب انجام گرفته و نیازمند تکنیک‌ و دانش خاص می باشد. مرکز پخش و نصب قیرگونی پردیسان گستر برای اجرای کلیه سفارشات خود از بهترین نیرو های با تجربه استفاده می کند.

فروش و پخش قیرگونی در شرق تهران

فروش و پخش قیرگونی در شرق تهران توسط نمایندگی ما به منظور عایق‌ کاری تمامی سطوح سازه های ساختمانی انجام می‌ گیرد؛ اهالی محترم این مناطق از پایتخت می توانند کلیه این خدمات را با خیالی آسوده بابت کیفیت محصول خریداری شده ی خود برای انجام عایق‌ کاری ساختمان‌ شان از این مرکز تهیه کنند.

 این مجموعه انواع قیر های مخلوط ۲۵ تا ۱۰۰، قیر های ۶۰ الی ۷۰، قیر های ناخالص یا دمیده و همچنین قیر هایی که از ترکیب مازوت و لجن‌ های اسیدی تولید می‌ شوند را در بازار تهران برای مشتریان خاص خود ارائه می دهند تا بدین صورت دست شما برای انتخاب قیرگونی مورد نظر خود بر اساس بودجه و نیاز تان باز باشد. لازم به ذکر است که بدانید فروش انواع قیرگونی‌ های آماده ای که در شرکت ما موجود می باشند، اجرای پروژه ی شما را هر چه سریع تر و ایمن تر می سازد.

راحتی نصب این نوع قیرگونی  در مقایسه با قیرگونی های سنتی در حدود ۸۰ درصد انرژی کمتری را مصرف کرده و همچنین زمان و درجه حرارت آغشته ‌شدن قیر به گونی را هم به طور کامل کنترل می کند که این کار سبب سلامت نیرو های قیرکار خواهد بود. به هر حال کمپانی ما برای فروش محصولات مورد نظر شما به طور شبانه روزی فعال می باشد.

تعمیر تخصصی قیرگونی در شرق تهران

عایق قیرگونی نیز همانند دیگر عایق های رطوبتی ممکن است پس از سال ها استفاده دچار صدمه و خرابی شده و در این صورت نیاز به ترمیم یا لکه گیری داشته باشد. شرکت ما به عنوان مجرب ترین نمایندگی عایق بندی در کشور خدمات تعمیر تخصصی قیرگونی در شرق تهران را با توجه به عوامل مختلفی که موجب ایجاد شکاف یا نشتی در این عایق ها می شوند را انجام می دهد. اگر شما همشهری عزیز نیز در چنین شرایطی قرار گرفته و نیاز به تعمیر قیرگونی دارید می توانید به مجموعه ما اعتماد کرده و این امر تخصصی و حساس را به همکاران کارآزموده ما بسپارید.

 ترمیم و لکه گیری قیرگونی دارای مراحل مختلفی است که ما در اینجا به طور خلاصه به آن ها اشاره خواهیم کرد. در چنین مواقعی کارشناس مربوطه پس از بازدید سطح مورد نظر و تعیین شدت خرابی عایق شما، عملیات لازم برای ترمیم این پوشش محافظتی را انجام می دهد. ترمیم قیرگونی در حقیقت به عنوان یک امر ضروری و حساس جهت افزایش طول عمر ساختمان ها به شمار می رود.

البته توجه داشته باشید که گاهی این آسیب ها به نحوی بود که قابل تعمیر نمی باشند بنابراین نیاز به تعویض کامل لایه ها و قیرگونی مجدد دارد. در نهایت پس از اجرای کلیه مراحل لکه گیری قیرگونی عایق شما کارایی مطلوب خود را به دست آورده و بدین ترتیب در برابر انواع رطوبت یا بارش برف و باران مقاوم می شود. کمپانی ما آمادگی خود را برای انجام این خدمات در کلیه مناطق شرق تهران با استفاده از تخصص نیرو های قیرکار خود اعلام می دارد.

گونی مصرفی در عایق کاری قیرگونی در شرق تهران به چه صورتی است؟

گونی لازم برای اجرای این عملیات عایق بندی باید از نوع گونی چتایی بنگلادش بوده، زیرا با توجه به خصوصیات خود از جمله بافت یکنواخت و عاری از هر گونه آلودگی، عدم گره در بافت آن و … بهترین گونی برای انجام این خدمات به شمار می رود.

ساعت کاری نمایندگی قیرگونی در شرق تهران چقدر می باشد؟

مهندسین تکنسین شرکت ما تمامی خدمات قیرگونی در شرق تهران را به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته انجام می دهند.

برای قیرگونی در شرق تهران از چه نوع قیری می توان استفاده کرد؟

قیر کاربردی برای قیر گونی در شرق تهران باید از نوع قیر خالص پالایشگاهی باشد، زیرا این عایق با برخورداری از کیفیت مطلوب و راندمان کاری بالا مانع از نفوذ هر گونه نشتی به داخل ساختمان شما و در نتیجه عدم آسیب پذیری می‌ شود.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع