شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

فروش ایزوگام

فروش ایزوگام

در حال حاضر بر اساس این که اطلاعات و سطح دانش عمومی روز به روز افزایش پیدا کرده است. دستیابی به این اطلاعات به میزان زیادی از تولید کنندگان ایزوگام و مارک های آن زیاد شده است. بایستی پیش از خرید و فروش ایزوگام یکسری نکات را مد نظر قرار دهید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن خرید ایزوگام را انجام دهید. به منظور آگاهی نسبت به مهم ترین نکات پیش از خرید ایزوگام با روش های گوناگون همچون فروش آنلاین ایزوگام، فروش ایزوگام به قیمت کارخانه، فروش ایزوگام به قیمت روز ، فروش ایزوگام بدون واسطه تا پایان مقاله همراه ما باشید.

فروش ایزوگام

بهتر است بدانید در حال حاضر یکی از مسائلی که بسیار در ساختمان سازی اهمیت دارد خرید و فروش ایزوگام دلیجان می باشد. بر اساس افزایش هزینه های مربوط به ساختمان سازی و یا عایق نمودن ساختمان از لحاظ رطوبت بسیار حائز اهمیت می باشد.

 عایق نمودن ساختمان موجب می گردد تا بتوان از سازه تا حد زیادی از فرسودگی حفاظت نماید.

 در نظر داشته باشید که ایزوگام از جمله ایزوگام دلیجان به عنوان یک عایق رطوبتی با کارایی بسیار زیاد می باشد که عملکرد ویژه‌ ای در حوزه عایق کاری ساختمان ها دارد. دقت داشته باشید که فروشندگان ایزوگام امکان دارد محصولات خویش را با شیوه های مختلف همچون فروش ایزوگام به قیمت روز ، فروش ایزوگام به قیمت کارخانه، فروش آنلاین ایزوگام و فروش ایزوگام بدون واسطه به دست مشتریان برسانند.

مهم ترین نکات پیش از خرید ایزوگام که بایستی مد نظر قرار دهید

پیش از اینکه به خرید ایزوگام دلیجان با استفاده از راه های گوناگونی همچون فروش ایزوگام بدون واسطه، فروش ایزوگام به قیمت کارخانه، فروش آنلاین ایزوگام، ایزوگام به قیمت روز بپردازید بایستی نکاتی را در نظر بگیرید تا ایزوگام مورد نظر در وضعیتی فوق العاده مورد استفاده قرار بگیرد و در هر مکان مورد استفاده ای بهترین پاسخ از ایزوگام مربوطه دریافت نمایید. بنابراین توجه داشته باشید که نکات مهم به هنگام خرید و فروش ایزوگام از جمله نکاتی هستند که با درک آنان شما تا حد زیادی به افزایش طول عمر ایزوگام کمک می کنید و همچنین موجب افزایش کارایی آن نیز می گردید. مهم ترین این نکات به شرح زیر است:

 یکی از بهترین فصل هایی که می ‌توان در آن فرایند ایزوگام کاری را به پایان رساند فصل تابستان می باشد. زیرا این فصل دارای آب و هوایی گرم است. پس در صورتی که در این فصل بارندگی هم وجود داشته باشد با توجه به خشکی هوا باران ریخته شده بر روی ایزوگام سریع خشک می شود. از این رو ایزوگام کاری در فصل تابستان سبب افزایش عمر ایزوگام خواهد شد و همچنین بر قدرت چسبندگی آن می افزاید.

عملیات ایزوگام کاری

 اگر می خواهید بدانید که در چه ماهی بهتر است عملیات ایزوگام کاری انجام شود در پاسخ می ‌توانیم بگوییم بهترین ماه به منظور انجام فرایند ایزوگام کاری مرداد، شهریور و مهر از جمله بهترین ماه ها به منظور انجام یک ایزوگام بسیار خوب و با کیفیت می باشد. اما چرا این ماه ها جزء بهترین ماه های انجام ایزوگام به حساب می ‌آید؟

دقت داشته باشید هنگامی که عملیات ایزوگام کاری در دمای بالای هوا انجام می ‌شود. پس از آن جایی که هوا گرم و خشک می باشد ایزوگام انجام شده به محل مورد نظر چسبندگی پیدا می کند. بنابراین همین موضوع منجر می ‌شود تا ایزوگام از طول عمر بیشتری برخوردار گردد. البته در صورتی که شرایط آنچنان جهت انجام ایزوگام در این ماه ها مساعد نبود به عنوان مثال ممکن بود که بارندگی ایجاد شود و یا حتی با سردی هوا روبرو شوید دقت داشته باشید که از جمله عوامل تاثیرگذار در ایزوگام خشکی هوا می باشد، همچنین یکی از دلایل دیگر آن نیز سردی هوا است.

بنابراین دیگر جای نگرانی وجود ندارد. پس در صورتی که شرایط در ماه های عنوان شده مساعد نبود می توانید دمای هوا را تحت نظر قرار دهید.

نکته ی مهم:

توجه به دمای تقریبی که کارشناسان برای ایزوگام کاری بیان کرده ‌اند به انجام فرایند ایزوگام کاری بپردازید این دما به طور تقریبی بین ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراد می باشد.

آماده سازی سطوح قبل از ایزوگام

فروش ایزوگام

بهترین مکان برای انجام ایزوگام سطوحی است که قبلاً قیر کاری و یا آسفالت شده است. چرا که در واقع مقدار قیری که درون ایزوگام وجود دارد با قیری که در قسمت های زیرین ایزوگام ترکیب می شود. پس می ‌توان در فضا هایی که بتون و سیمان به صورت استاندارد کار شده از این رو ایزوگامی مستحکم و مقاوم داشت. لذا در چنین مکان هایی قادر هستید با خاطری آسوده از ایزوگام دلیجان استفاده نمود.

 همان گونه که پیش از این نیز گفته شد وجود رطوبت زیاد منجر به از بین رفتن ایزوگام می گردد. زیرا هنگامی که ایزوگام در مکانی با رطوبت بالا نصب می ‌شود و دمای هوا نیز افزایش یافته باشد. رطوبتی که در قسمت زیرین ایزوگام موجود است تبخیر خواهد شد. پس از آن هوا به بخش های زیرین ایزوگام نفوذ پیدا میکند. پس از آن با گذشت زمان این رطوبت به وجود آمده منجر به کاهش میزان چسبندگی و همچنین کارایی ایزوگام خواهد شد.

کیفیت در فروش ایزوگام

فروش ایزوگام

یکی از مسائلی که بسیار این روز ها دارای اهمیت است این است که:

به منظور خرید و فروش ایزوگام بایستی به کیفیت آن بسیار اهمیت دهید. پس از آن باید میزان هزینه ای که برای ایزوگام نیاز دارید را در نظر بگیرید. بنابراین هنگامی که کیفیت ایزوگام افزایش یابد با توجه به آن بر قیمت آن نیز افزوده خواهد شد.

 این نکته را به خاطر داشته باشید ایزوگام در سطح هایی مانند سطوح فلزی با توجه به انقباض و انبساط زیاد و سطوح سرامیکی و چوبی به خاطر باد کردن و همچنین آسیب های جدی که مدام دچار آن می شود کارایی مناسبی نخواهد داشت ؛ زیرا میزان چسبندگی آن بسیار کم خواهد بود و ممکن است در مدت زمان اندکی که مورد استفاده قرار می گیرد کنده شود . اما در صورتی که می خواهید دوباره بر روی ایزوگام قبلی خود ایزوگام جدید نصب کنید توصیه می شود لایه فلزی یا لایه آلومینیومی ایزوگام را جدا سازید.

 توجه داشته باشید که بر سطوح مربوط به حمام و سرویس بهداشتی ایزوگام به طور صاف نباید بر روی قسمت سرامیک یا کاشی نصب شود ؛ لذا بر اساس این که هر نوع سطحی را نمی ‌توان ایزوگام نمود بنابراین یکی از بهترین اماکنی که می ‌توان آن را با ایزوگام پوشاند و کارایی بسیار زیادی نیز دارد استفاده از ایزوگام بر روی آجر می ‌باشد، همچنین بر روی گچ نیز می ‌توان از ایزوگام استفاده کرد . البته دقت داشته باشید که برای حمام و سرویس بهداشتی که میزان رطوبت زیاد است قیرگونی عملکرد بهتری به دنبال خواهد داشت.

تایید استاندارد ایزولاسیون

فروش ایزوگام

 یکی از نکات بسیار مهم که حتما باید پیش از خرید و فروش ایزوگام مد نظر قرار دهید این است که:

آیا ایزولاسیون از سوی سازمان ملی استاندارد تایید شده است؟

آیا میزان درجه کیفیت که سازمان مطرح کرده رعایت کرده است؟

بسیاری از عواملی که منجر به مرغوبیت هرچه بیشتر ایزوگام می‌گردد را باید مد نظر قرار دهید. بهتر است پیش از خرید علامت استاندارد موجود بر روی ایزوگام را مورد توجه قرار دهید. زیرا در صورتی که میزان کیفیت ایزوگام پایین باشد و از سوی سازمان ملی استاندارد مورد تایید نباشد عمر و کیفیت آن بسیار پایین است. در دوره ی کوتاهی امکان آسیب دیدگی زیاد شده و باید مجدد ایزولاسیون را عوض کنید.

 در صورتی که شما یک سقفی را قبلاً ایزوگام نموده ‌اید و دوباره می‌ خواهید فرآیند نصب ایزولاسیون را انجام دهید. حتما این نکته را به خاطر داشته باشید. در صورتی که میزان سنگینی اضافه به سقف وارد نمی شود می توانید بر روی همان ایزوگام قبلی عملیات ایزوگام جدید را انجام دهید. اما اگر احساس کردید میزان سنگینی اضافه به سقف وارد می شود بایستی ایزوگام قبلی را کنده و به نصب ایزوگام جدید بپردازید.

پس از اینکه به منظور نصب ایزوگام فصل و دمای هوا را مورد ارزیابی قرار دادید. حتماً باید مکانی که فرایند ایزوگام کاری را بر روی آن انجام می دهید مورد بررسی قرار گیرد. این کار برای نصب ایزوگام باکیفیت بسیار مهم است. بدین منظور می ‌توانید مکان مورد نظر خویش را از لحاظ خشک بودن بسنجید. همچنین دقت داشته باشید در قسمتی که می ‌خواهید ایزوگام انجام شود ناهمواری وجود نداشته باشد.

سخن پایانی:

با توجه به نکاتی که در بالا بیان شد به هنگام خرید نمودن ایزوگام دلیجان که در اینجا برایتان صحبت شد. برای خرید ایزوگام با کیفیت باید به یک شرکت تولید کننده معتبر ایزوگام مراجعه کنید. پس از ان میتوانید بهترین ایزوگام با کیفیت بالا را تهیه کنید. در این صورت است که شما از فرایند ایزوگام کاری خود نتیجه ای مطلوب به دست می آورید. دقت داشته باشید تاثیر گذاری ایزوگام هنگامی افزایش می یابد که همه مراحل آن مورد بررسی قرار گیرد. تا جایی که تمامی نکات مربوط به قبل و بعد خریداری ایزوگام دلیجان که در استحکام محصول بسیار حائز اهمیت است رعایت گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع