شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

ایزوگام

عایق بندی کردن اصولی  و درست ساختمان ها از  مواردی می باشد که همواره باید در هنگام ساخت و ساز به آن توجه شود تا از خرابی ساختمان و فرسوده شدن آن بیش از موعد جلوگیری شود.ایزولاسیون از روش های بسیار عالی برای عایق بندی کردن و جلوگیری از نم و رطوبت می باشد. ایزولاسیون  معمولا از قیر و آسفالت ساخته می شود که برای بالا بردن کیفیت کار در آن از ورقه های آلومینیومی به عنوان روکش استفاده می شود که باعث نفوذ ناپذیر شدن ایزوگام می شود.

نصب ایزوگام

نصب ایزوگام از موارد خیلی مهم می باشد که حتما باید توسط افرادی انجام شود که در این کار مهارت کافی را داشته باشند در غیر این صورت ایزولاسیون دچار شکستگی های خواهد شد و از کیفیت آن کاسته میشود. ایزوگام باید در دمای کمتر از 5 درجه نصب نشود چون در هنگام نصب به مشکل برخورد خواهد کرد و عملیات نصب  به درستی انجام نمی شود.

برای این که نصب کردن و به اجرا درآوردن ایزولاسیونبه درستی و بدون مشکل بعدی انجام شود نصاب آن باید ابتدا محلی را که می خواهد ایزوگام کند مورد بررسی قرار دهد و از خشک بودن آن اطمینان حاصل کند زیرا ایزولاسیون در زمین هایی که رطوبت دارند به خوبی نصب نمی شود.

همچنین برای نصب صحیح ایزوگام باید شرایط آب و هوایی را نیز مد نظر داشته باشیم و در آب و هوای بارانی یا برفی به هیچ عنوان اقدام به نصب نکنیم چون باعث خرابی ایزوگام در بازه زمانی کوتاه می شود.

فروش ایزوگام

ایزوگام

فروش ایزوگام مانند هر محصول دیگر به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. بیشتر مسئولیت فروش ایزولاسیون های تولید شده در کارخانه ها بر عهده نمایندگی های مربوط به آن می باشد و بیشترین فروش را نیز دارا می باشند.

تمامی کارخانه ها و تولیدی هایی که به صورت گسترده به تولید ایزوگام می پردازند برای اینکه فروش بیشتری داشته باشند و سود بیشتری نیز نصیب آنها شود اقدام به تاسیس نمایندگی هایی از برند شرکت خود در جاهای مختلف می کنند که کمک بسیار زیادی به افزایش فروش آنها خواهد چون با داشتن نمایندگی کار آن ها گسترش پیدا می کند و دیگر متمرکز در یک مکان خاص نخواهد بود.

برند های متفاوتی در کار تولید ایزوگام می باشند که هرکدام نمایندگی های مربوط به خود را دارند و با یکدیگر در حال رقابت هستند اما پیروز میدان فروش برندی می باشد که ایزولاسیون با کیفیت تری داشته باشد.

قیمت ایزوگام

 قیمت ایزوگام را کیفیت ایزوگام و نوع آن تعیین می کند. ایزولاسیون نیز مانند هر محصول تولیدی دیگر دارا یک قیمت ناخالص و یک قیمت خالص می باشد. عوامل بسیار زیادی هستند که تعیین کننده قیمت ایزولاسیون می باشند.

مهم ترین آن ها می توان به کیفیت مواد به کار رفته در ساخت ایزولاسیون اشاره نمود. چون هرچه کیفیت مواد مورد استفاده بیشتر باشد و از مرغوبیت بالاتر نیز برخوردار باشد. باعث بالا رفتن  کیفیت ایزوگام می شود که نتیجه آن قیمت بالای ایزوگام می باشد. ایزولاسیون های نامرغوبی در سطح بازار وجود دارد که از مواد بازیافتی تولید می شود. کیفیت به شدت پایین دارد و بعد از مدت 5 الی 3 سال کیفیت خود را از دست میدهد و دیگر عایق خوبی برای جلوگیری از نم و رطوبت نمی باشد.

عمر ایزولاسیون های با کیفیت که از مواد مرغوب ساخته می شود 15 الی 20 سال می باشد که تا مدت 10 سال گارانتی ضمانتی دارد. پس در انتها این مطلب به این نتیجه میرسیم که کیفیت بسیار مهمتر از مبلغ می باشد.

تولیدی های ایزولاسیون در تهران

ایزوگام

تهران به عنوان پایتخت کشور ایران بسیاری از فعالیت های و تولیدی های بزرگ و کوچک را در خود جای داده است . نمایندگی ها و تولیدی های ایزولاسیون در تهران بسیار متعدد می باشد و بیشتر از هر شهر دیگر در ایران است.

 خرید و فروش ایزوگام در تهران بازاری دارد. تولیدکنندگان ایزولاسیون برای فروش محصولات خود در آن فعالیت می کنند. افرادی که قصد خرید ایزوگام دارند نیز به این بازار مراجعه می کنند. پس از مقایسه برند های مختلف و کیفیت آنها با یکدیگر به بهترین خرید ایزوگام دست پیدا می کند.

خرید و فروش ایزوگام

 کرج از شهر های صنعتی  ایران می باشد که در جوار شهر تهران قرار دارد.  خرید و فروش ایزوگام در کرج حرفه ای و وصل به بازار تهران انجام می شود .

خرید و فروش ایزوگام در این شهر برای صاحبان سرمایه که در این شهر زندگی می کنند.   ایزولاسیون هایی که در شهر کرج در نمایندگی های آن به فروش میرسد. طرح ها و رنگ های مختلفی می باشد و تنوع زیادی دارد. ساکنان شهر کرج در صورت نیاز می توانند از همان نمایندگی های موجود در شهر خرید خود را انجام دهند.

 ترمیم ایزوگام

کشور ایران به کشور چهار فصل در سطح جهان معروف است. ایران آب و هوای متغیری دارد. زیرا چنین شرایطی عایق بندی کردن خانه با ایزولاسیون برای جلوگیری از نم زدگی در فصل های بارندگی بسیار مهم می باشد.

ایزوگام شاید عمر طولانی داشته باشد. چون بعد از گذشت چند سال متوالی دچار خرابی هایی می شود. برای برطرف کردن آن ها نیاز به ترمیم و مرمت کردن ایزوگام خواهد بود. یکی از مشکلات بسیار شایع در ایزوگام ها که باعث می شود تا افراد نیاز به مرمت آن پیدا کنند.  سوراخ شدن ایزولاسیون می باشد که این اشکال به دلیل تابش مستقیم نور خورشید بر ایزولاسیون می باشد.

نور مستقیم خورشید مهمترین عامل برای خرابی ایزوگام ها می باشد که باعث پوسیدگی آنها می شود. همه ایزوگام ها در هر طرح و مدلی قابل ترمیم شدن هستند. چون مهم ترین نکته در ترمیم ایزوگام این است که به عمر ایزولاسیون توجه شود. زیرا ایزوگام در صورتی که بخواهد ترمیم شود باید حالت پوسیدگی  نداشته باشد و از عمر مفید آن چند سال باقی مانده باشد.چون در یک زمان کوتاه دوباره همان مشکل را پیدا خواهد کرد.

 خدمات ایزوگام

ایزوگام

خدمات ایزولاسیون در واقع همان کاربرد ها ی ایزولاسیون می باشد.  دیگر خدمات آن می توان به خدماتی که کارخانه تولید کننده ایزولاسیون در اختیار خریدار قرار می دهد نام برد. خیلی از کارخانه  در کنار خرید ایزولاسیون به مشتریان خود خدماتی از قبیل حمل و نقل رایگان تا منزل و یا نصب رایگان را ارائه می دهند که بستگی دارد که از چه شرکتی خرید کرده باشید هر شرکتی خدمات مخصوص به خود را دارد.

یکی از بهترین خدماتی که شرکت های تولید کننده ایزوگام به خریداران خود ارائه می دهد. گارانتی یا ضمانت نامه ایزوگام می باشد که تا مدت معینی  در صورتی که ایزولاسیون شما از لحاظ کیفیتی دچار  مشکلی شد.  ترمیم و بازسازی ا به عهده شرکت تولید کننده می باشد و برای شما هیچ گونه هزینه ای در بر نخواهد داشت.  این از بهترین نوع خدماتی است که شرکت های تولید کننده ایزوگام به خریداران خود ارائه می دهند.

 نمایندگی ایزوگام

ایزوگام هایی که در کشور ما تولید میشوند توسط شرکت های گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شوند. نقطه اشتراک تمام این شرکت های تولیدی داشتن نمایندگی در جاهای مختلف از ایران می باشد.

داشتن یک نمایندگی فعال و پر فروش برای هر تولید کننده ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  چون در صورتی که نمایندگی فعال باشد و بتواند فروش خود را بالا ببرد سود حاصله برای شرکت تولیدی نیز بالاتر میرود.

کیانی که در تولید ایزولاسیون می باشند به فکر توسعه شغل خود هستند. در اولین قدم از برند خود در شهر های مختلف ایران نمایندگی های دایر می کنند. این کار معرف محصول و کیفیت آن به افراد می باشد و باعث بالا رفتن فروش نیز می شود.

نمایندگی پاسارگاد، نمایندگی دلیجان، نمایندگی شرق سه برند مطرح در زمینه تولید ایزولاسیون می باشند که در کلان شهر های ایران نمایندگی دارند و از این طریق برند ایزولاسیون خود را به همگان معرفی می کنند.

صادرات ایزوگام یکی از کسب و کارهای  پرسود در ایران می باشد. این فعالیت را  شرکت های بسیار بزرگ و مطرحی انجام می دهند و کیفیت ایزوگام های صادراتی بسیار بالا می باشد و بهترین نوع ایزوگام است.

 سخن پایانی

ایزولاسیون یک عایق رطوبتی و حرارتی با عملکرد بسیار عالی می باشد. این عایق رطوبتی در کشور ایران به صورت عمده و توسط شرکت های گوناگون تولید می شود.

ایزولاسیون ها در طرح ها و رنگ ها و انواع مختلفی وجود دارد که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد. از عوامل موثر در قیمت ایزوگام کیفیت آن می باشد و هرچه کیفیت بالاتر باشد قیمت نیز بالاتر خواهد بود.

نصب ایزوگام بسیار مهم است و باید موارد زیادی در  هنگام نصب رعایت شود به همین دلیل بهتر است برای نصب آن به افراد حرفه ای مراجعه کنید و کار را به آن ها بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *