شعبه

تهران-کرج

ارسال ایمیل

info@pardisangostar-co.com

معرفی شرکت پردیسان گستر

سالیان سال است که عایق کاری به عنوان یک حفاظ مستحکم و مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت به لایه های زیرین ساختمان در صنعت ساختمان سازی از اهمیت ویژه ای برخودار است. در این میان استفاده از عایق های مناسب، به روز و کارآمد موجب آسودگی خاطر می گردد. به پشتوانه ی بیست سال تجربه و سابقه در امور مربوط به خدمات عایق کاری هم اکنون آماده خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی هستیم. ما مفتخریم که اعلام کنیم، حسن سابقه و شهرت خود را از ارائه ی انواع عایق کاری و آب بندی کسب کرده ایم.

برای دریافت بهترین خدمات عایق کاری ساختمان، ایزوگام کاری، ترمیم ایزوگام، قیرگونی، آسفالت و محوطه سازی می توانید روی تجربه ی بیست ساله ما حساب باز کنید. هم چنین ما در امور مربوط به فروش ایزوگام، فروش قیر، فروش آسفالت، نیز فعالیت گسترده ای داشته و داریم.

از دیگر فعالیت های ما می توان به مشاوره در طراحی و فضاسازی محوطه ی شهرک های تازه ساز، مشاوره در خصوص معرفی انواع ایزوگام، مشاوره در زمینه استفاده از قیرگونی و سایر عایق های سنتی و صنعتی اشاره نمود. در جهان مدرن امروزی، همه به دنبال حفظ دارایی های خود به خصوص ساختمان و محل سکونت خود هستند. فلسفه ی به وجود آمدن انواع بیمه نامه ها نیز به خاطر نیاز بشر به حفظ اموال و دارایی هایش است. یکی از راه های کمک به حفظ ساختمان، جلوگیری از تخریب و استهلاک ساختمان، استفاده از عایق های رطوبتی مناسب است. این عایق ها در انواع و رده های قیمتی متفاوت در بازار موجود است. اطمینان به یک فروشنده و نصاب حرفه ای در این زمینه، موجب یک سرمایه گذاری مطمئن می گردد. پس همین حالا، با ما تماس بگیرید. چرا که بهترین اعتمادسازی، دارا بودن یک کارنامه درخشان در این زمینه است. با ما آسوده خاطر خواهید بود.

تماس سریع